Голова Дніпропетровської облдержадміністрації побував з робочою поїздкою у Покрові. ФОТО

Голова Дніпропетровської облдержадміністрації побував з робочою ...
Картинка к: Голова Дніпропетровської облдержадміністрації побував з робочою поїздкою у Покрові. ФОТО

З перших хвилин візиту – до справи: саме так можна охарактеризувати приїзд голови Дніпропетровської ОДА Валентина Резніченка та його команди до Покрова.

Програма зустрічі була насиченою, розпочалася безпосередньо на об’єктах, де тривають комплексні ремонтні роботи.

Створення комфортних умов проживання людей – один з пріоритетних напрямків довгострокового розвитку регіону. Роботи на об’єктах благоустрою сьогодні тривають по всій області.

У нашому місті другий рік поспіль успішно впроваджуються проекти з покращення життєвого простору.

Голова Дніпропетровської ОДА побував у реконструйованому центральному парку, на котельній центральної міської лікарні, що забезпечує теплом частину соціальної інфраструктури міста. Оглянув хід ремонтних робіт на Лізи Чайкіної, Чехова, Центральній, насосно-фільтрувальній станції міськводоканалу.

У ході зустрічі Валентин Резніченко обговорив із міським головою Олександром Шаповалом ряд актуальних питань та перспективи подальшого розвитку Покрова. Провів особистий прийом громадян.

У режимі діалогу голова Дніпропетровської облдержадміністрації з радником - Юрієм Голіком, обговорювали з громадськістю нагальні питання, мова йшла про Покров у реальному часі.

Зазначалося: місто змінюється, що є прикладом переваг децентралізації, взаємодії усіх гілок влади . Це дає можливість системно вирішувати питання відновлення міської інфраструктури, впроваджувати соціальні ініціативи, які є унікальними як для області, так і країни.

Попереду підтримка нових проектів з подальшої реконструкції вулиць, будівництва сучасного дитячого садка, будинку для воїнів АТО, вирішення проблеми підтоплення, забезпечення необхідним обладнанням центральної міської лікарні, будівництва сучасних спортивних об’єктів. Серед інших і питання діяльності міського училища, відповідність спектру професій запитам молоді, вимогам часу. Завдання, вирішення яких уже в найближчій перспективі.

Джерело http://city-nikopol.com.ua

Читати попередню

Уікенд по-покровськи: робимо життя яскравішим. ФОТО

Читать наступну

Куда смотрит муниципальная полиция?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство