Громадські слухання «Продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Запорізької АЕС»

Громадські слухання «Продовження терміну експлуатації енергоблоку ...
Картинка к: Громадські слухання «Продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Запорізької АЕС»

З метою залучення громадськості до обговорення питань щодо прийняття рішень стосовно об'єктів та видів діяльності, які становлять підвищену екологічну небезпеку, розпорядженням Нікопольського голови від 18.08.2017 №182-р вирішено провести громадські слухання «Продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Запорізької АЕС» 15 вересня 2017 року о 15-00 годині за адресою: м. Нікополь, вул. Патріотів України, 94 в приміщенні комунального закладу «Нікопольський культурно-дозвіллевий центр».

На громадське обговорення виносяться матеріали з обгрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоку №3 Запорізької АЕС.

Запрошуємо до участі у слуханнях громадськість, представників органів місцевого самоврядування, громадських об'єднань, підприємств, установ і організацій, мешканців міста та населених пунктів Дніпропетровської області, що входять до 30-км зони спостереження Запорізької АЕС.

До вашої уваги документи, які висвітлюють питання, винесені на громадські слухання:

- «ОППБ энергоблоков №3.4 ОП ЗАЕС. Фактор безопасности №14 «Воздействие эксплуатации на окружающую среду»;

- «Нетехнічне резюме «матеріали з обгрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоків №3,4 ВП «Запорізька АЕС» у понадпроектний термін.

Ці та інші документи в електронному вигляді знаходяться на сайті Нікопольської міської ради web: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua або на сайті Запорізької АЕС www.npp.zp.ua в розділі Виробництво/Продовження експлуатації/Документи, де з ними можуть ознайомитися всі бажаючі.

Пропозиції (зауваження) подаються у письмовій (вул. Електрометалургів, 3, м. Нікополь, Дніпропетровська область, 53200) чи усній формі, надсилаються електронною поштою із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції у письмовій чи електронній формі із зазначенням найменування та місцезнаходження.

Пропозиції пропонуємо надавати на e-mail: ekolognik@i.ua

Розраховуємо на вашу небайдужість !

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Нікополь вшановує пам'ять померлого Бориса Федоровича Величка

Читать наступну

Повторне оголошення відділу екології

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство