Хлопці з рідної для Нікополя бригади відбули до республіки Конго

Хлопці з рідної для Нікополя бригади відбули до республіки Конго...
Картинка к: Хлопці з рідної для Нікополя бригади відбули до республіки Конго

Кілька десятків бійців 93 бригади Холодний Яр, де традиційно служить багато нікопольців та взагалі мешканців Дніпропетровщини, прибули до Демократичної Республіки Конго. Мета – участь миротворчій Місії ООН.

Миротворці 10-ї ротації 18-го окремого вертолітного загону зі стабілізації замінили своїх колег на Африканському континенті.

Повідомляється, що можливість брати участь у відборі до Місії представники 93-ї бригади отримали завдяки перемозі у міжбригадних змаганнях, що проходили у листопаді минулого року. Тоді механізований взвод холодноярців посів перше місце у конкурсі на кращий однотипний підрозділ ЗСУ серед механізованих, десантно-штурмових взводів та взводів морської піхоти. У якості заохочення бійці не тільки з кращого взводу, а й бажаючі з усієї бригади, отримали можливість проходити відбір під час тритижневого бойового злагодження.

Особовий склад загону виконуватиме різноманітні завдання Місії ООН, зокрема ведення повітряної розвідки, патрулювання визначених територій, супроводження та прикриття військово-транспортних вертольотів, забезпечення повітряної підтримки дій наземних підрозділів військ Місії ООН, проведення пошукових операцій, транспортування людей та вантажів.

Участь українців у миротворчому контингенті ООН допомагає підтримувати імідж України як сильної країни, надійного партнера і союзника, що завжди виконує взяті на себе зобов’язання.

Джерело: https://nikopolnews.net/

Читати попередню

В Никополе и Марганце накрыли сеть игровых центров

Читать наступну

Под Никополем строят с «нуля» современный стадион

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство