Кандидати з Нікопольської громади проходять навчання з ветеранського сервісу для програми Мінветеранів

Кандидати з Нікопольської громади проходять навчання з ветеранського ...
Картинка к: Кандидати з Нікопольської громади проходять навчання з ветеранського сервісу для програми Мінветеранів

За ініціативи Мінветеранів, 26 вересня 2023 року у Дніпровському Центрі ветеранського розвитку, що відкрито на базі Університету митної справи та фінансів (УМСФ), стартувало навчання перших у Дніпропетровському регіоні 21-го кандидатів у помічники ветерана, в тому числі 4 кандидатів з Нікопольської міської громади. Такі посади запроваджують в Україні в межах ініціативи Мінветеранів з розбудови системи переходу від військової кар’єри до цивільного життя.

Курс підготовки майбутніх спеціалістів з ветеранського сервісу та супроводу триватиме три тижні та включає шість опорних модулів. Зокрема, слухачів навчатимуть аспектам документообігу в державних органах та органах місцевого самоврядування з акцентом на отримання необхідних цифрових навичок. Важливим блоком стане вивчення посадових обов’язків та прав фахівця з супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб. Окремий модуль буде присвячений роботі з громадськими об’єднаннями ветеранів та органами влади різних рівнів.

По завершенню навчання кандидати складатимуть комплексний тест та за його результатами отримають відповідний сертифікат. Він стане допуском до практичної роботи з ветеранською спільнотою у своїх громадах.

Джерело: https://nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

До уваги! У Нікополі діють свердловини для набору технічної води

Читать наступну

Нікополь відзначає свою 384-річницю заснування!

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство