• 30 сентября 2020

Карантин через АЧС знято!

Карантин через АЧС знято!
Картинка к: Карантин через АЧС знято!

5 квітня відбулося засідання Нікопольської міської Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії та комісії з питань ТЕБ і НС.
Враховуючи той факт, що відповідні заходи щодо ліквідації та недопущення розповсюдження захворювання на африканську чуму свиней на території м. Нікополя Дніпропетровської області виконані в повному обсязі, комісія прийняла рішення про зняття карантину.

На виконання розділу ХІ «Інструкції щодо профілактики та боротьби з африканською чумою свиней», затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 05.03.2014 № 81, були введені обмеження на території міста Нікополь з 05.04.2017 року строком на 6 місяців.
У період дії обмежень заборонено здійснювати вивезення свиней та сировини, продуктів від їх забою, продаж живих свиней на ринках та закупівлю господарствами свиней у населення і розведення свиней в господарствах на території Нікополя.

На дорогах міста функціонуватимуть мобільні поліцейсько-ветеринарні групи, до складу яких входять співробітники Національної поліції та представники ветеринарної медицини.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Прапори з усієї України замайоріли на алеї за будівлею міської ради

Читать следущую

Конкурс-фестиваль «ГітАс»

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие