У Нікополі розпочався керамічний симпозіум «Скіфія. Скіф та Я». ВІДЕО

У Нікополі розпочався керамічний симпозіум «Скіфія. Скіф та ...
Картинка к: У Нікополі розпочався керамічний симпозіум «Скіфія. Скіф та Я». ВІДЕО

21 червня, уНікополі розпочався керамічний симпозіум «Скіфія. Скіф та Я». У нашому місті симпозіум проходить вже втретє за підтримки міського голови Андрія Фісака. Організаторами симпозіуму , як і в минулі роки виступили місцеві скульптори В'ячеслав Гуденок і Тетяна Максимчук. В цьому році, початок симпозіуму співпав з історичною датою для Нікопольщини. 21 червня 1971 року видатним археологом Борисом Мозолевськимбула знайдена скіфська Пектораль. З нагоди відкриття симпозіуму у Нікопольському краєзнавчому музею відбулась прес-конференція. На початку якої, присутні хвилиною мовчання згадали видатного археолога.

В цьомуроці, у симпозіумі приймають участь19 скульпторів з різних міст України. Закінчиться симпозіум 28 червня на Європейській площі обжигом виготовлених скульптур.
Водночас, еколог Юрій Бабінзакликає місцеву владу ретельно вивчити склад матеріалу, що буде горіти на Європейській площі. На сторінці у фб, він опублікував звернення до міського голови Нікополя. А саме:

- В умовах сталих антропогенних навантажень на навколишнє природне середовище – виникає необхідність термінового екологічного цілеспрямованого захисту та оздоровлення навколишнього природного середовища Нікополя.

Просимо Вас та підлеглі Вам підрозділи виконавчого комітету міської ради враховувати кризовий екологічний стан міста при проведенні масових розважальних та різних «культурних» заходів, що спричиняють до забруднення довкілля, як це було у 2017 році під час випікання глиняних фігур на Європейській площі та підчас святкування Дня захисту дітей у нинішньому році, коли під виглядом «золотого» дощу відбулося масове забруднення прилеглих до площі територій клаптиками пластику, що сотні років не розкладається.

У зв’язку із запланованим на найближчі вихідні черговим фестивалем вогняних фігур, вимагаємо ретельно вивчити екологічні якості і показники матеріалів, що будуть використовуватись його учасниками та не припустити нанесення чергової шкоди довкіллю міста.

Про вжиті заходи просимо повідомити відповідно до законодавства України.

Джерело: http://nikopol-art.com.ua

Читати попередню

Никопольчанин подарил музею Днепра античную коллекцию

Читать наступну

На вулицях Нікополя читають Павла Загребельного

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство