Керівники двох народних колективів отримали нагрудні знаки «За заслуги перед містом»

Керівники двох народних колективів отримали нагрудні знаки ...
Картинка к: Керівники двох народних колективів отримали нагрудні знаки «За заслуги перед містом»

22 квітня, під час гала-концерту XIV обласногофестивалю мистецтв «Козацькими шляхами»заступник міського голови Ольга Коник вручила нагрудні знаки «За заслуги перед містом» керівникам двох народних колективів. А саме: Олександру Міщенко – балетмейстеру ансамблю народного танцю «Радість» та ПетруАндріанову – керівнику народного фольклорного гурту «Микитин Ріг».

Петро Андріанов, не один рік пропрацював начальником культури у місті Нікополі та Нікопольському районі. На початку 90-х років створив народний фольклорний гурт «Микитин Ріг», який очолює і до сьогодні. За свої роки існування «Микитин Ріг» неодноразово ставав призерами обласних і всеукраїнських конкурсів й фестивалів.

А Олександр Міщенко – вихованець народного ансамблю танцю «Радість», після закінчення столичного інститут культури повернувся у рідне місто. Відразу, після повернення додому він очолив колектив, в якому займався у шкільні роки. З того часу пройшло 30 років. Народному ансамблю танцю «Радість», під керівництвом Олександра Міщенко плескали не тільки у рідному місті, на конкурсах й фестивалях, а й закордоном. Окрім того, у Нікополі Олександра Міщенко знають, як яскравого ведучого й талановитого актора.

Марина Щученко

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

На Нікопольщині відкрили крайову канцелярію Січеславського товариства Українського козацтва

Читать наступну

Новый проект «Очень старая часть» от Владимира Байдукова

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство