Команда Костянтина Пруса стала чемпіоном області з футболу

Команда Костянтина Пруса стала чемпіоном області з футболу
Картинка к: Команда Костянтина Пруса стала чемпіоном області з футболу

На початку червня відбулися фінальні обласні змагання з футболу «Великий кубок». І нам, нікопольцям, є чим пишатися. Серед юнаків 2008 року народження призерами (третє місце) стала команда футболістів тренера Сергія Меджоріна, а титул ЧЕМПІОНА області, вперше за двадцять років, вибороли наші юнаки 2007 року народження (тренер Костянтин Прус).

Майже рік юнаки з команди-переможниці, що відвідували секцію з футболу Нікопольської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Електрометалург», змагалися за звання НАЙКРАШИХ. Зігравши 34 матча з суперниками («Прометей» - Кам’янське, «Обрій-Трубник» - Нікополь, «Парус» - Дніпро, «Іста» - Дніпро, «Смена» - Дніпро, «ДВУФК» - Дніпро, «ДЮСШ-12» - Дніпро), наші хлопці пропустили всього 7 голів. Першими уболівальниками були, звичайно ж, батьки хлопців. Та, починаючи з квітня 2018 року, прагнення до перемоги було настільки серйозним, що про юних футболістів стало відомо на рівні міста. Місцева влада, міська спортивна громадська організація «Федерація футболу Нікополя» та директор НКДЮСШ «Електрометалург» Семен Рохкін заохочували майбутніх переможців безкоштовним проїздом до місця змагань в обласному центрі. Небайдужими стали і жителі нашого міста.

Головною рушійною силою, яка сприяла перемозі, став 12-й гравець – це уболівальники. У такому юному віці для наших дітей ними стали батьки – мами, тата, дідусі та бабусі. Не одні вихідні, і навіть не місяць… цілий сезон вони їздили разом із своїми дітьми і вболівали за них. Протягом футбольного періоду 2017–2018 вони кидали усі справи, аби стояти пліч-о-піч і співпереживати разом із хлопцями.

Отож шлях до ЧЕМПІОНІВ ОБЛАСТІ був довгим та вимагав клопіткої роботи і систематичним тренуванням під керівництвом Костянтина Івановича Пруса, гарна підтримка батьків і, звичайно ж, бажання самих дітей здобувати нагороди для свого міста, яке по праву можна назвати МІСТОМ ПЕРЕМОЖЦІВ!

Джерело: НТМ

Читати попередню

Летний детский музыкальный лагерь «Мир искусства»в в Никополе

Читать наступну

Перша допомога при перегріванні, тепловому і сонячному ударах

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство