Компенсація відсоткових ставок за кредитами – це реальна фінансова підтримка бізнесу

Компенсація відсоткових ставок за кредитами – це реальна фінансова ...

15 вересня 2017 року у приміщенні Нікопольської міської ради відбулась зустріч членів комісії з конкурсного відбору проектів суб’єктів мікро– та малого підприємництва для часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами з керівниками банківських установ міста Нікополя.

Метою робочої наради було опрацювання основних вимог та критеріїв до позичальників банків – суб’єктів мікро- та малого бізнесу. В міському бюджеті передбачено 100,0 тис.грн на часткове погашення ставок за кредитами, отриманими в банках на розвиток бізнесу.

Порядок часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами суб’єктам мікро- та малого підприємництва затверджений рішенням виконавчого комітету Нікопольської міської ради від 07.06.2017 № 302 «Про затвердження Порядку часткової компенсації відсоткових ставок за кредитами суб’єктам мікро- та малого підприємництва».

За підсумками зустрічі вирішено розпочати конкурс в жовтні 2017 року.

Переможцям конкурсу буде відшкодовано 50% від загальної суми сплачених суб’єктом господарювання відсотків за кредитами в комерційних банках (за період з 01.01.2017р- по 30.09.2017р).

Сектор з питань сприяння розвитку малого та середнього бізнесу управління економічної політики ,тел. 5-05-73, 5-05-23

Джерело http://nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Зміни в законодавстві щодо отримання щорічної допомоги на оздоровлення дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Читать наступну

Управління праці та соціального захисту населення інформує про зміни в порядку призначення субсидії

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство