Комунальники налагоджують роботу шаф управління зовнішнім освітленням

Комунальники налагоджують роботу шаф управління зовнішнім освітленням...
Картинка к: Комунальники налагоджують роботу шаф управління зовнішнім освітленням

Будь-яке зовнішнє освітлення потребує ефективної технічної системи управління, тому налагодженню роботи шаф управління зовнішнім освітленням в нашому місті приділяється багато уваги.

На цьому тижні робітники Міськавтодору відновлювали роботу ШУЗО № 158, яка розташована на території Нікопольського педагогічного коледжу. Тут була порушена передача даних на сервер.

– Міська влада погодила нам придбання спеціальних пристроїв, які займаються контролем, передачею та архівуванням цих даних і тепер ми запускаємо черговий об'єкт, – розповідає директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко. – Хочу досягти того, щоб наш диспетчер і наш енергетик в будь-який момент часу могли отримувати інформацію про те, як витрачаються потужності, про короткі замикання і взагалі про всі негаразди, що відбуватимуться в мережах, які ми обслуговуємо.

Також відновили роботу ШУНО № 172, розташованої на території школи № 25. Комунальники з'ясували, чому відсутній зв'язок з сервером, налагодили GSM-канал для передачі даних в інтернет по мережах мобільного зв'язку.

У дворі будинку № 41 по проспекту Трубників зовнішнього освітлення не було з часу побудови. Проводячи планові роботи, робітники ДТЕКу встановили тут опори для того, щоб замінити старий електричний кабель на новий. Користуючись нагодою, робітники Міськавтодору встановлюють на них нові світлодіодні світильники. Так у дворі цього будинку з'явилося освітлення, якого не було ніколи.

Мешканці будинків № 47 та 49 по вулиці Трубченка прийшли на прийом заступника міського голови Сергія Тихенка з проханням провести омолоджуючу обрізку старих тополь. Цим деревам понад 60 років, їх висота близько 14 метрів. Відомі сумні прецеденти, коли під час негоди, гілки таких дерев та й самі дерева падали на людей, дахи будинків і автомобілі.

– Зараз робимо омолоджуючу обрізку, сезон дозволяє це робити, зрізи закриваємо олійною фарбою, – коментує Олексій Савченко. – На початку вегетативного періоду ці дерева відіб'ють нові паростки.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Носинова Анна стала директором КЗ «Нікопольський Палац урочистих подій»

Читать наступну

Купання на Водохреща: 10 правил і помилок

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство