Комунальники продовжують наводити лад на вулицях Нікополя

Комунальники продовжують наводити лад на вулицях Нікополя
Картинка к: Комунальники продовжують наводити лад на вулицях Нікополя

На минулому тижні робітники Міськавтодору скошували траву та прибирали сміття на вулицях Малиновського, Некрасова та Херсонській, а також на вулиці Дружби, між будинками № 28 та 32, встановлювали нову шафу управління лініями зовнішнього освітлення замість згорілої.

– Це третя нова шафа, яку встановлено в Нікополі за останні десять років, – розповідає директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко. – Таким чином ми поступово оновлюємо технічну базу наших ліній і вони стають більш надійними та довговічнішими.

Крім того, на перехресті вулиці Соборної та проспекту Трубників комунальники обрізали гілки дерев, щоб вони не заважали водіям автівок бачити дорожні знаки та світлофори. Це доручення було надано керівнику Міськавтодору Олексію Савченко на нараді з питань безпеки дорожнього руху.

Також продовжувались роботи по облаштуванню пішохідного переходу біля школи № 2 згідно з оновленою та узгодженою схемою організації дорожнього руху. Там встановили поручневе огородження довжиною 50 метрів в кожну сторону від переходу та перенесли стійки світлофорів.

На вулиці Корбута біля школи № 23 комунальники заасфальтували доріжки до пішохідного переходу, яких там не було взагалі, та встановили відповідні знаки згідно вимог держстандартів.

Джерело: Прес-служба Нікопольської міської ради

Читати попередню

В Нікополі триває боротьба зі стихійною торгівлею

Читать наступну

Відтепер нікопольці можуть записуватися до лікаря через електронну реєстратуру

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство