Дніпропетровщину на Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» представлятиме педагог із Нікополя

Дніпропетровщину на Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» ...
Картинка к: Дніпропетровщину на Всеукраїнському конкурсі «Вчитель року» представлятиме педагог із Нікополя

Викладач української мови та літератури Катерина Корзун, яка представляла Нікополь у фіналі обласного конкурсу «Вчитель року», у своїй номінації виборола перемогу! І тепер саме вона представлятиме Дніпропетровщину на всеукраїнському рівні.

В ході обласного конкурсу наша землячка щедро ділилася із колегами своїми педагогічними здобутками, демонструвала нові педагогічні ідеї, демонструвала креативність, творчий підхід, шукала свою педагогічну стежку до душі й серця кожного учня.

Журі відзначило Корзун К.М. за високий фаховий та професійний рівень, досконалу методику викладання та організації навчально-виховного процесу, уміння налагоджувати контакт із дітьми, спрямовувати їх діяльність на практичне засвоєння програмового матеріалу та визнало переможцем.

Катерина Миколаївна Корзун блискуче закінчила Нікопольське педагогічне училище, а потім – Криворізький державний педагогічний університет, отримавши диплом викладача української та зарубіжної філології. Навчання давалося їй дуже легко. Після випуску, на відміну від багатьох своїх однокурсників, Катерина пішла працювати за професією, і от вже більше десяти років навчає дітей.

Краща вчителька Дніпропетровської області працює у нікопольській школі №23. Останній перемозі Катерини Корзун передували інші високі відзнаки. Вона була нагороджена «Почесною грамотою Верховної Ради України», грамотою відділу освіти і науки Нікопольської міської ради; брала участь у Всеукраїнський виставці «Інноватика в сучасній освіті», у якій школа № 23 була відзначена золотою медаллю.

Щиро вітаємо Катерину Миколаївну з перемогою і бажаємо гідно представити область на державному рівні!

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

У Нікополі продовжує працювати притулок для безхатченків

Читать наступну

Грузовой поезд «Никополь-Запорожье» совершил наезд на мужчину

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство