Майже 2000 ветеранів та членів їхніх сімей вже отримали кошти для придбання власного житла

Майже 2000 ветеранів та членів їхніх сімей вже отримали кошти для ...
Картинка к: Майже 2000 ветеранів та членів їхніх сімей вже отримали кошти для придбання власного житла

Станом на 20 листопада компенсацію за житло на свої особисті рахунки отримали вже 1947 ветеранів та членів їхніх сімей, 433 з них вже придбали власні оселі. Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.

За чотирма програмами Мінветеранів до кінця цього року компенсацію за житло отримають загалом близько 2500 ветеранів та ветеранок. Для цього ми спрямували 5,5 млрд грн субвенцій, які передбачені на 2023 рік, до місцевих бюджетів. А в Державному бюджеті на наступний рік на забезпечення житлом ветеранів війни, членів родин загиблих Захисників і Захисниць закладено майже 5,75 мільярдів гривень.

Завдяки отриманим коштам вже прибрали власне житло 123 особи з інвалідністю І-ІІ групи внаслідок АТО/ООС; 212 внутрішньо переміщених осіб з числа учасників бойових дій та осіб з інвалідністю ІІІ групи внаслідок АТО/ООС до 01.06.2018; 97 осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав; одна особа з інвалідністю ІІ групи внаслідок отриманих вад під час участі в Революції Гідності.

Нагадаємо, у Державному бюджеті України на 2024 рік передбачено 13 млрд 554,2 млн грн на фінансування державної ветеранської політики. Це в 2 рази більше, ніж у поточному році.

Джерело: https://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Стартував новий проєкт допомоги нікопольцям

Читать наступну

Національний портал з імунізації

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство