Мама особливого хлопчика з Нікополя потребує допомоги

Мама особливого хлопчика з Нікополя потребує допомоги
Картинка к: Мама особливого хлопчика з Нікополя потребує допомоги

Жінка виховує сина з рідкісною невиліковною хворобою. А близько двох місяців тому у неї самої виявили дві пухлини.
Світлана потребує лікування. Їй вкрай необхідно одужати, адже ніхто, крім неї не буде піклуватися про хворого сина. Хлопчика вона виховує сама.

У Антона синдром Еларса-Данлоса (рідкісний тип). Людей з таким генетичним захворюванням всього декілька десятків у світі

Світлана розповіла, що самопочуття її бажає кращого. Постійний біль у шиї та голові, стискання в голові до дзвону у вухах, до нудоти; запаморочення; нерухомість правої сторони обличчя, порушення координації та зору; проблеми зі сном; гостра реакція уражених нервів на переохолодження.

Але, незважаючи на погане самопочуття, жінка не сидить, склавши руки. Вона проходить різноманітні обстеження. І вже приблизно вимальовується план подальших дій.

За словами Світлани, обстеження у Дніпрі (у Мечникова) та у Києві (інститут імені Рамаданова) показали, що пухлина у шиї неоперабельна. З нею доведеться жити. Існує ризик компресійного перелому ураженого хребця, але хірургічне втручання виключене. Покращити стан справ може санаторне лікування.

Пухлину у головному мозку оперувати можна. Але знаходиться вона у важкодоступному місці, тому ризики величезні. І, найголовніше, що засмучує і лякає Світлану – в Україні подібних операцій ще не робили. Вітчизняні лікарі не мають навіть теоретичного досвіду. Нейрохірурги готові взятися за цей надскладний і рідкісний випадок, адже це може стати позитивним досвідом і сприятиме розвитку української медицини. Проте, Світлана дуже хвилюється. Адже експеримент лікарів може вартувати для неї життя.

Операція в Україні коштуватиме від 5 тисяч доларів. Вартість всього курсу лікування невідома.

Жінка готується морально і фізично до хірургічного втручання, а паралельно шукає клініки за кордоном. Якщо вдасться знайти спеціалістів, які мають досвід подібних операцій і якщо вони погодяться взяти таку пацієнтку, Світлана схильна надати перевагу цьому варіанту. Бо їй є що втрачати. Вона відповідає не тільки за своє життя.

Сімейне фото. За словами Світлани, старший син попросив зробити спільну фотосесію, усвідомивши, що мами може не стати...

Наразі документи вже відправлені до Туреччини та Ізраїлю. Жінка чекає відповіді.

У будь якому випадку на лікування їй потрібні будуть великі кошти. Якщо операцію робитимуть в Україні, є шанс отримати допомогу благодійних фондів. А от якщо за кордоном – надії на фонди майже немає, адже українські медики офіційно не розпишуться у своїй безпорадності і не підпишуть рекомендації лікуватися за кордоном.

Тому Світлана збирає кошти. Прибутки її родини складають трохи більше 3 тисяч гривень на місяць. Відкладати з цих грошей на будь-що просто нереально. Надія тільки на небайдужих людей.

Жінка веде групу на Фейсбуці. Щодня вона відписує там, розповідаючи новини про себе, публікуючи звіти, дякуючи і бажаючи всім добра.

Вона закликає всіх нас цінувати кожну мить свого життя, вміти знаходити прекрасне навколо себе. Ось такі, наприклад, її дописи надихають і переконують, що щастя в дрібницях.

Повертаючись додому, я насолоджувалась теплим сонячним світлом, дивилась на воду та гру сонця в краплях водички, бачила молодих закоханних, які сиділи обійнявшись та певно хотіли дуже спати, бо поряд в колисці спав їхній новонародженний малюк. А поряд зі мною сиділа жіночка поважного віку, та я почула відривки її розмови по телефону (абонента на тому боці трубки звали Світлана! несподіване співпадіння). Так ось, жіночка Світлані й каже: «Знаєш, що головне в житті? Це спогади. Все міняється, час пливе, та це єдине, що залишається з тобою на все твоє життя...

А я про себе подумала: «так, це одне з-поміж інших важливих складових життя... Бажаю кожном з вас мати гарні спогади та приємні зустрічі, мати розвиток в гарному напрямку за будь-яких обставин. Життя прекрасне, як воно є!

Або:

Сьогодні перший день жовтня, і хоч він почався зі зливи та шаленого вітру, вночі я слухала, як природа по-осінньому себе поводить, та все одно відчувала затишок в своєму серці. Я вдома, все добре. І коли вийшла на вулицю, то побачила ці велетенські сірі хмари та дивовижні краєвиди нашого міста. Ці кольори на небі неймовірні. Я була зачарована цією палітрою відтінків фарб в природі. Хоч сонечко сьогодні рідко з’являлось, та на душі в мене сонячно…

Допомогти Світлані можна фінансово, перерахувавши посильну суму на реквізити:

Картка ПриватБанк - Болжеларська Світлана Олександрівна
4731 2191 1977 8714

Картка Ощадбанк (Болжеларська Світлана Олександрівна)
5167 4910 0926 7781

Для переказів з-за кордону ч/з системи Western Union, Золота Крона, MoneyGram, Meest на ім'я:
BOLZHELARSKA/ Болжеларська SVITLANA/Світана, Ukraine.Nikopol . (Будьласка в особистому повідомлені обов"язково вказати країну, код переказу, сумму, та валюту на Viber +380509010834).

Світлана буде дуже вдячна за кожну гривню.

Також можна приєднатися до її ГРУПИ у Фейсбуці, ставити лайки, робити репости публікацій, залишати коментарі. Інформаційна допомога теж дуже важлива!
Дякуємо заздалегідь.

Источник: https://nikopolnews.net/

Читати попередню

В Никополе женщина, убившая мужа, признала свою вину: подробности трагедии

Читать наступну

В Никополе отец разыскивает свою маленькую дочь. Помогите найти!

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство