«Машина времени» їде в Україну

«Машина времени» їде в Україну

Через чотири роки після виступу на Майдані, гурт «Машина времени» повертається до Києва з концертом в Національному палаці мистецтв «Україна».

21 та 22 жовтня Андрій Макаревич разом зі своєю командою презентує програму «Наилучшее», у рамках якої виконає пісні нового альбому «Вы», а також старі хіти.

Фундаментом нової платівки стали три композиції, які «Машина времени» презентувала ще в 2012 році на Майдані. Українська публіка почула пісні раніше, ніж про них дізналися на батьківщині музикантів. За цей час гурт виконав колосальну роботу і тепер у вас є можливість почути мелодії з багатообіцяючого альбому «Вы». Також прозвучать композиції золотого фонду колективу. Концерт охопить великий відрізок творчого шляху «Машины времени», починаючи з 70-х років.

Гурт продовжує активно гастролювати з концертами. Київ є лише однією із зупинок «Машины времени» у рамках Всеукраїнського туру. Програма «Лучшее» в черговий раз підтверджує актуальність творчості Андрія Макаревича, незважаючи на майже 50-ти річну життя на сцені. Це не просто концерт, а розповідь колективу про свою долю, який безсумнівно знайде відгук у серцях слухачів.

Джерело: http://mydim.ua/

Читать предыдущую

ТОП-3 украинские сериалы этого года

Читать следущую

Сто лет истории обручального кольца

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие