Медичні послуги стають доступнішими, у Нікополі запрацювали мобільні медичні кабінети

Медичні послуги стають доступнішими, у Нікополі запрацювали ...
Картинка к: Медичні послуги стають доступнішими, у Нікополі запрацювали мобільні медичні кабінети

Медичні послуги стають доступнішими, у Нікополі запрацювали мобільні медичні кабінети, - йдеться у публікації на офіційній сторінці міського голови Нікополя Олександра Саюка у Facebook.

Завдяки плідній співпраці міської ради з благодійними організаціями Rotaty Lviv International Ukraine та Rotary Club Dnipro City Нікополь нещодавно отримав 2 пересувних медичних кабінети.

Вони оснащені необхідним сучасним медичним обладнанням, серед якого система ультразвукової діагностики, діагностичне устаткування для оцінки стану і функцій серця, монітор пацієнта, комп'ютерне обладнання для комунікації з лікарнями через інтернет тощо.

Перший кабінет вже почав працювати. Цими вихідними на одному з районів міста лікарі Нікопольського центру первинної медико-санітарної допомоги здійснювали прийом і консультації пацієнтів. Головна перевага цих кабінетів мобільність, тож цього тижня відповідні послуги надаватимуться й жителям інших районах Нікополя.

З безпекових міркувань не публікуємо графік робити та локації розміщення мобільних кабінетів. Дізнатись коли він працюватиме на вашому районі можна у сімейного лікаря чи подзвонивши на контакт-центр: (050) 964-92-71.

Від себе особисто, від імені лікарів та мешканців Нікополя хочу висловити слова вдячності нашим партнерам за таку важливу і необхідну допомогу, - додав у публікації міський голова.

Джерело: https://nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Нікополь відзначає свою 384-річницю заснування!

Читать наступну

Нікопольці виступили на чемпіонаті області з легкої атлетики

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство