Мешканців переселять з аварійного будинку

Мешканців переселять з аварійного будинку
Картинка к: Мешканців переселять з аварійного будинку

Будинок № 143 по вулиці Шевченка вже більше десяти років знаходиться в занедбаному стані. Чому так сталося? Як розповіли його мешканці, інвестор мав наміри побудувати торгово-розважальний центр на території між вулицями Шевченка і Електрометалургів. Однією з умов договору про початок будівництва було: відселити мешканців цього будинку. За кошти інвестора було придбано житло і мешканці семи з 12 квартир його отримали. А ось мешканцям п’яти квартир, які залишилися в будинку № 143, пощастило менше.

Інвестор так і не розпочав будівництво торгово-розважального центру. Будинок тим часом поступово руйнувався і зараз знаходиться в непридатному для життя стані. Стіни потріскалися, дах протікає, штукатурка падає зі стелі, газ і вода відключені.

6 вересня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника міського голови Юрія Сокола, де було розглянуто питання про заходи щодо запобігання виникненню надзвичайної ситуації, пов’язаної з можливим руйнуванням житлового будинку № 143 по вул. Шевченка.

Начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Всеволод Зінченко доповів, що згідно висновку Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій, житловий будинок № 143 на вул. Шевченка у м. Нікополі визнано не придатним для проживання. Згідно чинного законодавства мешканців треба відселити на строк проведення капітального ремонту.

Враховуючи зазначене, комісія вирішила невідкладно вжити заходи щодо відселення мешканців з аварійного будинку строком на один рік та забезпечення їх транспортом для перевезення майна.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Никополь закупит лавочек на 700 тысяч гривен

Читать наступну

Ремонтники вивели з ладу світлофор

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство