Мешканці Нікополя долучилися до Всеукраїнського суботника

Мешканці Нікополя долучилися до Всеукраїнського суботника
Картинка к: Мешканці Нікополя долучилися до Всеукраїнського суботника

8 квітня у загальноміській толоці взяли участь близько 3 000 нікопольців. Серед них були працівники комунальних і промислових підприємств міста, обслуговуючі компанії та громадські організації, які наводили лад на своїх закріплених територіях.

Працівники промислового підприємства ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» прибрали від сміття міську набережну та разом зі своїми родинами влаштували у парку «Металургів» справжнє свято чистоти. Після прибирання всі учасники прибирання розважалися та брали участь у різноманітних майстер-класах.

Комунальне підприємство «Нікопольтеплоенерго» разом із баптистсько-протестантською церквою прибирали сквер «Незалежності», а працівники ТОВ «Ніко-АРС» прибрали звалища листя та гілок на узбіччях вулиць Херсонська і Барнаульська.

У парку «Пушкіна» акцію «За чисте довкілля» розгорнуло об'єднання активної громади Нікополя «Гармата». Тут не лише прибирали сміття і білили бордюри, а й готували парк для дозвілля маленьких нікопольців: яскравими кольорами фарбували лавки та ігри на асфальті.

Загалом під час суботника у Нікополі було упорядковано 185 гектарів парків, скверів, алей та прибудинкових територій; прибрано від сміття 62 кілометри міських доріг. Було створено більше гектара нових газонів та квітників. Також мешканцями міста, працівниками закладів освіти та охорони здоров’я і представниками промислових підприємств міста було висаджено більш ніж 150 дерев та кущів

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

В Нікополі вшанували в'язнів нацистських концтаборів

Читать следущую

В Никополе ради дочки экс-вице-мэра Днепра убрали из тендера четыре фирмы

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие