Міська влада здійснила мрії дітей

Міська влада здійснила мрії дітей

Напередодні Дня Святого Миколая у Палаці урочистих подій відбулось свято для дітей, один з батьків яких загинув у зоні проведення АТО.

У цей день відбулось справжнє казкове дійство. У гості до присутніх завітав сам Святий Миколай. Він кожного з дітлахів перевірив чарівною різочкою на чемність. Ця ж різочка не оминула і дорослих гостей! Згодом, казковий дідусь запросив заступника міського голови Ольгу Коник та разом вони вручили дітям омріяні подарунки. Напередодні, згідно програми міського голови Андрія Фісака «Соціальна підтримка сім’ї, дітей та молоді у м. Нікополі», її представники дізналися у сімей, чого б їм хотілося більш за все. Тож міська влада здійснила мрії дітей. Їм вручили сертифікати на велосипеди, шведську стінку, розвиваючі столи, мікрохвильовки, духову піч, кухонний комбайн, телевізор та мобільні телефони, навушники, планшети.

Звичайно, не обійшлося і без солодощів від депутатів міської ради, громадських організацій та представників духовенства.

Розважальну програму підготували творчі колективи міста. Завершилося свято ігровою програмою та частуванням смаколиками.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Негативні наслідки заробітної плати в «конвертах»

Читать наступну

Освободили двух подозреваемых в убийстве

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство