Міський голова Андрій Фісак привітав правоохоронців з другою р. ФОТОічницею створення Національної поліції

Міський голова Андрій Фісак привітав правоохоронців з другою ...
Картинка к: Міський голова Андрій Фісак привітав правоохоронців з другою р. ФОТОічницею створення Національної поліції

Урочистості з нагоди другої річниці заснування Національної поліції відбулися 4 серпня у міському відділі поліції.

Зі святом працівників правоохоронних органів привітали: нікопольський міський голова Андрій Фісак, помічник народного депутата України Андрія Шипка - Тетяна Мороз, керівництво Нікопольського району, голова міського відділу поліції Євген Кравцов, голова спілки ветеранів МВС Нікополя Яків Дрозд, духовенство міста.

Розпочалося свято з приємної несподіванки, привітавши колег з професійним святом, начальник Нікопольського відділу поліції за значний особистий внесок у зміцнення законності та правопорядку в регіоні нагородив відзнакою «За службу державі» очільника міста Андрія Фісака. Також почесну нагороду ВГО «Спілки ветеранів та працівників силових структур України» отримали: Яків Дрозд, Микола Каряка, Микола Письменний, Микола Шаховал та Микола Матюк.

Першим з присутніх гостей привітати полісменів вийшов на сцену міський голова. Андрій Петрович подякував працівникам органів внутрішніх справ за тяжку і таку необхідну роботу. Зробив короткий аналіз співпраці місцевих силовиків і органів самоврядування, відмітив позитивну динаміку у боротьбі зі злочинністю по місту та пообіцяв і надалі підтримувати тісні ділові відносини з поліцією у справі наведення правопорядку на вулицях Нікополя.

Також з нагоди професійного свята Почесною Грамотою міського голови було нагороджено 10 працівників Нікопольського відділу поліції.
Не з пустими руками до правоохоронців завітали й інші представники влади та металургійних підприємств міста. Вони сердечно вітали винуватців свята і щедро роздавали подарунки та почесні відзнаки.

Особливим подарунком для всіх присутніх в залі стали творчі номери художньої самодіяльності від добре відомих в місті артистів.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Нікопольські волонтери дарують шанс на життя безпритульним собакам

Читать наступну

У Нікополі хлопець чотири роки переховувався від суду

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство