Місто рівних можливостей для усіх вікових категорій громадян. ФОТО

Місто рівних можливостей для усіх вікових категорій громадян. ...
Картинка к: Місто рівних можливостей для усіх вікових категорій громадян. ФОТО

Трохи більше місяця тому голова громадської ради Ольга Ревт, волонтер Ольга Ішуніна запропонували до втілення фізкультурно-оздоровчу програму «Спортивні бабусі». Ідею згуртувати літніх людей активним дозвіллям одразу підтримав міський голова Олександр Шаповал.

Місцем зустрічі став спортивний майданчик парку Мозолевського, куди запрошували усіх бажаючих.

Відтоді кожну суботу наші ветерани зустрічають зарядкою разом з організаторами, до яких долучилися Вікторія Косенко, Альона Чернявська. Завершуючи традиційним спілкуванням з фруктами.

З активного старту справа увійшла до життя. «Спортивні бабусі» розширили межі і для дітей, і для молоді, загукуючи всіх до свого кола.
П’яте заняття, що пройшло минулої суботи, оздоровча команда проводила зі спортивними ковриками та тонометром для контролю тиску.

Як підкреслили Ольга Ревт та Ольга Ішуніна, про зручність та безпечність потурбувався міський голова, обладнавши групу такими необхідними речами.

Фізкультурниці у свою чергу не зупиняються на досягнутому, мають намір доповнити програму занять елементами фітнесу. Говорять, що такі ініціативи наповнили життя новими фарбами. Чекають на суботу, щоб зустрітися з друзями на зарядці, а в неділю – біля фонтана.

Центральна площа стала місцем відпочинку з танцями і живою музикою. Володимир Бойко, Тетяна Борщаговська, Іван Бойко, створюють особливу атмосферу, що спонукає до живого спілкування.

Покров змінюється не лише зовнішньо, а й ставленням до свого міста, літніх людей, про що зазначають ветерани, наголошуючи, що рідний дім розквітає, радуючи й надихаючи.

Джерело http://city-nikopol.com.ua

Читати попередню

Родственники погибших участников АТО Покрова будут получать ежемесячную денежную помощь

Читать наступну

Я удивлён медлительности Никопольских чиновников

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство