«Монетизація» субсидії, що зроблено та на що звернути увагу?

«Монетизація» субсидії, що зроблено та на що звернути увагу?
Картинка к: «Монетизація» субсидії, що зроблено та на що звернути увагу?

Субсидією в місті користується майже 29 тисяч сімей, а право на отримання «монетизованої» частини субсидії мають близько 14 тисяч сімей, з них мають право на отримання «монетизованої» частини субсидії на газ – 10 тис. сімей, на електроенергію - 4 тис. сімей.

Станом на 01.08.2017 року Управлінням прийнято 8500 заяв для перерахування «монетизованої» частини невикористаної субсидії.
Прийом цих заяв управлінням праці та соціального захисту населення буде здійснюватись до 31 серпня 2017 року. У разі несвоєчасного звернення чинним законодавством не передбачено ніяких поважних причин, щоб подати заяву після 1 вересня.
Нагадуємо, що заява для отримання коштів надається тільки від особи, якій призначено субсидію (зазначено в повідомленні про надання субсидії).

При обробці наданих заяв з’ясувалося що:

Заяви надійшли не від особи, якій призначено субсидію, а від будь-якої іншої особи, зареєстрованої в житловому приміщенні.
Управління праці та соціального захисту населення може здійснити виплати тільки тій особі, якій призначено субсидію (зазначено в повідомленні про надання субсидії), тобто, якщо заява написана від імені особи, якій не призначалась субсидія, то заяву необхідно переписати та надати знову до Управління.

В разі смерті одержувача субсидії чи інших обставин, що не дають змоги одержувачу надати заяву для перерахування частини невикористаної субсидії до 31.08.2017 року, право у громадян, які також зареєстровані в житловому приміщенні на отримання «монетизованої» субсидії відсутнє.

Заяви надійшли від громадян, яких немає в списку для отримання «монетизованої» частини невикористаної субсидії;
Управлінням праці та соціального захисту населення не будуть проводитись виплати, про що таким громадянам надіслано СМС повідомлення.
Розрахунок невикористаних сум субсидії та формування списку громадян, які мають право на отримання «монетизованної» частини невикористаної субсидії проводиться газопостачальною та енергопостачальними організаціями.

З питань правильності проведеного розрахунку та включення до цих списків отримувачів звертайтесь до газопостачальної або енергопостачальної організації.

В заявах громадянами зазначено виплату через банк (крім Приватбанку), але не надано реквізити особового рахунку;Такі заяви не будуть оброблені та включені до виплатних документів. Для подальшої обробки заяв необхідно надати реквізити банку для перерахування коштів.

Чи включається ця виплата до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку?

Згідно зі статтею 165.1.1 Податкового кодексу України, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума НЕ повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.

Джеело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Похмуре середмістя перетворилося на окрасу Покрова

Читать наступну

В Покрове новая сенсационная находка археологов

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство