Музичний іспит склали дорослі

Музичний іспит склали дорослі

З початку липня у Нікополі на базі школи мистецтва та бібліотеки працює «Центр освіти для дорослих». В Україні існує лише декілька подібних центрів у великих містах, то ж нам є чим пишатися.

За два місяці роботи центру тут було проведено три тренінги. Окрім того, відкрито заняття за такими напрямками: художня майстерня, нунофелтінг (мокре валяння), пісочна анімація, етно-студія, гра на інструментах(гітара, саксофон, фортепіано). В кінці серпня, перші учні по класу гітари та фортепіано склали іспити. І таки здали.

Вчитись грі на фортепіано на початку липня, до Маргарити Третьякової прийшло дев'ять осіб різного віку. Викладачці довелось написати три програми навчання та втілити їх у життя.

- Які саме програми вона написала? – запитаєте ви.

– Програму для початківців, програму для тих, хто бажає навчитись грати класику та джаз.

Як зізналась жінка, перші дорослі учні ставились до навчання відповідальніше, аніж діти. Адже, як і учням музичної школи, так і учням «Центру освіти для дорослих» Маргарита задавала домашнє завдання. До того ж, з дорослими Маргариті Третьякової було дуже цікаво працювати.

Одна з перших випускниць класу фортепіано раптово захотіла навчитись грати на піано. Побачила об'яву та прийшла на заняття. Вона дуже вдячна тим, хто створив даний центр у Нікополі.
В планах «Центру освіти для дорослих» залучати дорослих до участі у концертах школи мистецтв. Також в планах центру провести фестиваль освіти дорослих на День міста.


Марина Щученко

Джерело http://nikopol-art.com.ua

Читати попередню

Виставка української вишивки. ФОТО

Читать наступну

О бывшем магазине купца Тимофеева и выпускной виньетки. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство