НІкополь вперше був представлений на спеціалізованій туристичній виставці. ФОТО

НІкополь вперше був представлений на спеціалізованій туристичній ...

Нікополь вперше зі свого заснування у 1639 р. був представлений окремим стендом на спеціалізованій туристичній виставці! Стенд міста у Львові на всеукраїнській профільній виставці «ТурЕКСПО» 18-20 жовтня прийняв декілька сотень представників туристичного та готельно-ресторанного бізнесу зі всієї країни. Мета участі - популяризація міста та його туристичних маршрутів для залучення туристів та сприяння розвитку підприємництва в місті, що дозволить створити нові робочі місця.

- Наш стенд мав слоган «Тут починається історія», який до речі запропонував Сергій Горгіладзе. - розповідає Поліна Тимошенко, начальник відділу культури та туризму Нікопольської міськради . - Ми представили історичний, природний та індустріальний туризм Нікопольського регіону. Протягом роботи виставки проявився живий інтерес до освоєння турбізнесом нових турмаршрутів Україною - зокрема маршрутів нашим багатим на історію і пам'ятки краєм. Разом з тим практично ніхто раніше не мав інформації про нашу туристичну привабливість як столиці п'яти Січей і центру Великої Скіфії. Відчувається значний інформаційний провал, а значить попереду дуже багато роботи!

Окрім виставкової експозиції у конференц-залі «ТурЕКСПО» нікопольці представили свої презентації про край. Директор краєзнавчого музею Олександр Кушнірук розповів про історичний потенціал розвитку туризму у Нікопольському регіоні. Виконавчий директор БФ «Нікополь туристичний» Олег Фельдман презентував турмаршрут по Нікопольському регіону «Подорож у часі: від войовничих скіфів до вольних козаків!» і запросив туроператорів і турагенції до співробітництва. Наталя Черняєва розповіла про родзинку турмаршрутів - майстер-класи із розпису пряників у формі козака та пекторалі та запросила усіх учасників виставки до проходження такого майстер-класу на стенді міста. Також на стенді Нікополя проходили майстер-класи із вовняного живопису від Наталії Копчик. Завдяки наданому турагенцією «7 Січей» і БІЦ «Слово» історичним костюмам кожен міг сфотографуватися на нашому стенді в образі гетьмана та скіфської цариці.

На другий день до стенду Нікополя, на запрошення Сергія Горгіладзе, завітав Андрій Москаленко (заступник мера Львова з розвитку) аби отримати від нас креативний подарунок - у знак спільного прагнення до розвитку туризму у Львові та Нікополі. Культурна та козацька столиці України мають усі можливості для партнерства та спільних турмаршрутів. Свою роботу для подарунку - у стилі вовняного живопису нікопольський майстер Наталля Копчик створювала безпосередньо на стенді. Також пан Андрій отримав від турагенції «7 Січей» у подарунок футболку із зображенням Івана Сірка, книгу про отамана та пряник-пектораль від Наталі Черняєвої. Навзаєм із вдячністю нікопольці отримали від львівської мерії пам'ятну медаль короля Данила Галицького, що буде передана міському голові Нікополя, а потім - до Нікопольського краєзнавчого музею.

Туристичні перспективи в контексті участі у виставці прокоментував директор турагенції «7 Січей» Олег Фельдман:

- Нікополь і регіон були представлені поряд із такими вже сталими туристичними дестинаціями як Львів, Запоріжжя, Луцьк, Закарпаття, Івано-Франківська та Тернопільська область, а також поряд із стендами Грузії (Аджарія), Турції, Литви, Польщі, інших країн та регіонів. Звичайно - це позитив! Що слід зробити для започаткування реального турпотоку - це окрема довга розмова. Проте системна робота з турбізнесом - це важлива зіставна частина програми розвитку туризму міста, що прийнята у 2015 р., але дуже недофінансована і, нажаль, мляво виконується. Слід брати участь і у інших турвиставках, форумах, проводити рекламні тури до Нікополя і регіону для туроператорів і турбізнесу, організовувати та промотувати туристичні події, залучати інвесторів до створення туроб'єктів і вкладати кошти у відновлення Старої частини міста!..

Доречи, у жовтні турмаршрути Нікопольським регіоном нікопольці також представляли на туристичній виставці UITT у Києві - на стенді Дніпропетровської облдержадміністрації, яка обіцяє запросити також і в 2018 р. на свій стенд для представленя Нікопольського тур.регіону під час головної української виставки UIIT у Києві.

Участь Нікополя у львівській туристичній виставці стала можливою завдяки фінансуванню в рамках двох міських програм - «Збереження і використання культурної спадщини та розвиток туристичної галузі у м. Нікополь на 2015-2019 рр.» та «Програми розвитку малого і середнього підприємництва в м. Нікополі на 2015-2017 рр.», а також завдяки допомозі спонсорів. Одним із спонсорів, що допоміг із друком роздаткової продукції та банерів для оформлення стенду є БФ "Нікополь туристичний" за фінансового сприяння НВО «Трубосталь». Оплата додаткового виставкового обладнання стала можливою завдяки рекламодавцям, що розмістили рекламу у туристичній карті Нікопольського регіону, виданій ПП «РПЦ «Січ». Організаційним партнером відділу культури і туризму міськради виступила Асоціація «Нікопольська комерційно-індустріальна палата» (Сергій Горгіладзе).

Організатори вдячні підприємствам і установам, що допомагали представити на стенді експозицію про туристичний потенціал міста і регіону, а саме:

- КЗ «Центральна бібліотечна система Нікополя» (БІЦ «Слово», БЦ «Майстри Нікополя»);
- КЗ «Нікопольський краєзнавчий музей»;
- БФ «Нікополь туристичний»;
- Турагенція «7 Січей" (ПП «РПЦ «Січ»);
- Асоціації «Нікопольська комерційно-індустріальна палата» (президент Сергій Горгіладзе);
- Нікопольському центру підтримки підприємництва;
- Поліграфічний центр «Меридіан Принт» (керівник Артур Сегеда);
- Окрема вдячність авторам майстер-класів на стенді: кафе «Аленка» (Наталія Черняєва), майстру Наталці Копчик;
- Компанія ПП «Конвіс» (Юрій та Віталій Ковальови) представила на стенді свої можливості із пошиву одягу для готельно-ресторанного бізнесу;
- Заочно (поліграфічною продукцією) на стенді була представлені такі гравці туристичної інфраструктури регіону: готелі «Якорь», «Колесо», СОК «Ніко Тьюб», у туристичних картах регіону розповсюджувалася інформація про: СТО «Трубосталь», кафе «Олива», тм «Катруся», готель «Старая гавань»;
- За домовленістю із турагенцією «7 Січей» свою сувенірну керамічну продукцію для продажу надали Віталій Чередніченко та студія «Африка" (В'ячеслав Гуденок і Тетяна Максимчук).

Учасники нікопольської делегації дякують Львову та організаторам «ТурЕКСПО»за ці ву для популяризації Нікополя профільну виставку.

ДОВІДКА:

Львівський міжнародний форум індустрії туризму та гостинності визначна подія у сфері туризму, гостинності та розваг України; поєднує в собі дві взаємопов'язаних виставки, а саме Міжнародну виставку-ярмарок «ТурЕКСПО» (що пройшла вже 18й раз) та спеціалізовану виставку «Готельний та ресторанний бізнес».

Виставка-ярмарок «ТурЕКСПО» – місце зустрічі національних та представників міжнародних туристичних організацій, керівників закладів розміщення відпочинку та оздоровлення. Основна мета виставки – популяризація туристичних можливостей та маловідомих об'єктів України та світу, демонстрація широкому колу фахівців новітніх досягнень в сфері туристичних послуг та гостинності.


Цільова аудиторія відвідувачів виставки: туристичні фірми, ключові працівники оздоровчих та санаторно-курортних комплексів, готелів та інших закладів розміщення, розважальних закладів, інвестори та активні туристи.


Одночасно з «ТурЕКСПО» проходить виставка «Готельний та ресторанний бізнес».

Джерело http://ntm.net.ua

Читати попередню

Для юных дарований острого слова и пера прошел тренинг

Читать наступну

Засуджено юнака за відкрите викрадення золотих виробів

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство