Нікополь: у палаці урочистих подій вітали вчителів-ветеранів. ФОТО

Нікополь: у палаці урочистих подій вітали вчителів-ветеранів. ...

Напевно кожен з нас пам’ятає чудовий осінній день – своє найперше перше вересня, коли разом із листочком календарика легенький вітерець перегорнув сторінку такого маленького життя. Тримаючи в руках запашний букет квітів, за одну мить ми стали не лише школярами, у нас з’явилася ще одна турботлива матуся – вчителька.

За уроками, спартакіадами, олімпіадами роки навчання промайнули дуже швидко. І зовсім неважливо, скільки пройшло часу з хвилюючого моменту останнього дзвоника – педагоги назавжди залишаються в наших серцях.

На початку жовтня вся країна вітала освітян з професійним святом – Днем вчителя. Минулого тижня, за ініціативи голови первинної ветеранської організації працівників освіти Тамари Петрівни Лисенко та при підтримці місцевої влади, нікопольські вчителі-ветерани традиційно були запрошені до святкової зали Палацу урочистих подій, в якій вони зустрілися з улюбленими колегами і колишніми випускниками.

Зі словами подяки до винуватців урочистостей звернулася начальник відділу освіти та науки Олена Селютіна, а депутати міської ради мали нагоду ще й потиснути руку, поцілувати, обійняти, побажати здоров’я, подарувати невеличкі презенти і квіти ювілярам: Тетяна Обиденна – Ліні Василівні Нізяєвій; Олександр Соколов – Тамарі Петрівні Пироговій та Галині Михайлівні Тютьковій; Денис Гришин – Євлампії Олександрівні Городниченко і Лідії Василівні Воскобойник; Леонід Олейник ­– Зої Юріївні Кощук; Олена Івріна – Любові Павлівні Безрідній. Директор Палацу урочистих подій Інна Дніпрова привітала Валентину Володимирівну Матюк, Тамара Петрівна Лисенко від імені депутатів міської ради Сергія Донця, Олександра Заграя та Євгена Романія – Людмилу Миколаївну Шевцову, Людмилу Петрівну Калашник, Зінаїду Аврамівну Горову і Полину Семенівну Говорову, а член міської ради ветеранів Володимир Прохорович Багрій зачитав вітальну адресу від голови Нікопольської ветеранської організації Миколи Ведерникова.

Творчий колектив Палацу та аматори міста зігріли серця і душі педагогів увагою, повагою, затишною атмосферою та, звичайно, піснями і танцями у виконанні вокальної групи «Ранкові барви», солістки центру дозвілля «Славутич» Надії Пасунько, Аріни Бєляєвої, танцювального колективу «Фаворит». Приємним сюрпризом для гостей був авторський вірш Ольги Мітченко, присвячений людям гуманної, відповідальної та водночас цікавої професії.

Вчитель – на перший погляд звичайне слово, але з ним пов’язані незабутні спогади дитинства, а у дорослому віці – перемоги, впевненість і звершення.

PS: Цей святковий день співпав із Днем народження депутата Дениса Гришина, тому під оплески присутніх він отримав привітання, побажання і квіти від Тамари Петрівни Лисенко.

Людмила Мищенко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Чи має право на податкову знижку фізична особа – підприємець, яка є найманою особою та отримує дохід у формі заробітної плати

Читать наступну

У Нікополі може з’явитися філія найепатажнішого фестивалю в світі. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство