Нікопольці збирають підписи ЗА велодоріжки

Нікопольці збирають підписи ЗА велодоріжки

26 серпня, під час велогонок, організованих ГО «Nikopol_Life», розпочався збір підписів щодо створення у Нікополі велодоріжок.

Нагадаємо, що на початку липня на звернення нікопольского еколога Юрія Бабініна від міського голови надійшла така відповідь:

«Шановний Юрію Дмитровичу !

На Ваше звернення від 22.06.2017 №14/17 щодо необхідності покращення екологічної ситуації у м.Нікополі та залучення громади до здорового способу життя повідомляємо наступне.

На засіданні від 29.03.2017 міської архітектурно-містобудівної ради було розглянуто ескізну пропозицію реконструкції бульварної частини проспекту Трубників (від вул. І.Богуна до вул. Станіславського). При розгляді ескізу членами ради було запропоновано облаштування велодоріжки від ЦУМу до вул. Альпова.

Міська архітектурно-містобудівна рада одноголосно прийняла ескізний проект за основу з урахуванням розроблення велодоріжки.
Разом з цим повідомляємо, що велодоріжки мають відповідати нормам ДБН В.2.3-5-2001 «Споруди транспорту. Вулиці та дороги населених пунктів».

При розробці проектів благоустрою та за умови відповідності чинним нормам велодоріжки будуть передбачатись в транспортній інфраструктурі міста».

Добре, що влада вперше за багато років звернула увагу на проблему нерозвиненої велоінфраструктури у місті. Задля пришвидшення процесу створення велодоріжок громадськість вирішила зібрати підписи. Аби показати, якій масі нікопольців важливі зручні та безпечні смуги руху.

Слідом за ГО «Nikopol_Life» свої підписи мають намір поставити учасники ГО «Активна молодь Нікополя». До цього процесу може долучитися кожен бажаючий. Адже порядок на дорогах та тротуарах вигідний всім. Як велосипедистам, так і автомобілістам і пішоходам. Зі всіма питаннями звертатися до автора цієї статті (сторінка у фб ).

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Як злодій у законі розсмішив нікопольську публіку

Читать наступну

День Незалежності у Нікополі: свято, просякнуте кров’ю та порохом. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство