Нікопольські поліцейські розповіли школярам про безпечну поведінку на дорозі

Нікопольські поліцейські розповіли школярам про безпечну поведінку ...

Минулого тижня працівники сектору безпеки дорожнього руху Нікопольського відділу поліції ГУНП України в Дніпропетровській області відвідали початкові класи семи загальноосвітніх шкіл м. Нікополя. Мета зустрічі - безпека на дорозі.

Поліцейські пояснили маленьким пішоходам що вони є повноправними учасниками дорожнього руху, які мають не тільки права але й обов'язки. Нагадали школярам правила безпеки дорожнього руху, наголошуючи, що їх необхідно безумовно дотримуватись, бути уважними на проїжджій частині, переходити дорогу лише у відведених для цього місцях, і ні в якому разі не вибігати на дорогу, адже це може спричинити дорожньо-транспортну пригоду.

Врамках проведення тижня безпеки дорожнього руху на території нашої країни було організовано зустрічі представників сектору безпеки дорожнього руху Нікопольського ВП ГУНП з батьками дітей, які навчаються в початкових класах, де їм було доведено основні заходи щодо проведення профілактично-виховної роботи з їхніми дітьми, метою якої є недопущення ДТП за участю дітей.

Джерело: Никополь АРТ

Читать предыдущую

Гостеприимные хозяева

Читать следущую

«Дети земли»: графика, живопись, керамика, фотография

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие