• 23 сентября 2021

Нікопольські студенти відзначили міжнародний день миру

Нікопольські студенти відзначили міжнародний день миру

У світі є три головних слова, які завжди стояли на одній сходинці і мали однакову цінність – мама, сім’я, мир. Та, на превеликий жаль, останнє з них для України зараз являється пріоритетним. Здавалося, всього три літери – одна голосна і дві приголосні, але саме з них складається такий солодкий, такий бажаний – мир.

Тридцять шість років тому резолюцією Генеральної Асамблеї Організації Об’єднаних Націй був заснований Міжнародний день миру. У 2002-му Президент України підписав Указ, яким проголосив 21 вересня Національним Днем миру.

Людей з різних куточків планети об’єднує спільна мета – привернення уваги до масштабної роботи в підтримку спокою на всій земній кулі, обміну інформацією, залучення якомога більше молоді на сторону поглиблення розуміння проблем, що стають на заваді безконфліктного співіснування. Тож наприкінці першого осіннього місяця проводяться різні заходи і кампанії.
«Разом заради миру: повага, безпека та гідність для всіх» – тема Дня миру у 2017-му році. Вона, об’єднавши 193 держави – членів Організації Об’єднаних Націй, громадянське суспільство, заклади освіти і окремих громадян, відображає сутність глобальної ініціативи разом.

Нікопольський медичний коледж ніколи не лишається байдужим стосовно проблем світу, країни, області, міста, його не обходить скрутне становище тих, хто змушений залишити свою домівку у пошуках кращого життя. Тому студенти усвідомлено взяли участь у проведенні флешмобу «Голуб миру». Юнь та викладачі учбового закладу за мир у світі!

Джерело http://nikopolnews.net

Читать предыдущую

Нікопольські поліцейські затримали крадія телефонного кабелю

Читать следущую

В центрі Нікополя сталася пожежа. ФОТО. ВІДЕО

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие