Нікопольські тепломережі продадуть на аукціоні

Нікопольські тепломережі продадуть на аукціоні

Мережі теплопостачання «Нікопольтеплоенерго» продадуть на аукціоні. Про це повідомила прес-служба Нікопольського виконкому. Нагадаємо, навколо цього питання – як найпрозоріше та найвигідніше реалізувати власність місцевої громади - вирували шалені пристрасті. Нікопольців намагалися завірити, що труби «підуть» за «смішні» 7 млн грн. - ніхто не дізнається, коли і як.

Аукціон – це відкритий та ефективний метод продажу комунального майна. Він відбудеться 29 серпня у м. Запоріжжя. І за яку суму насправді будуть реалізовані наші мережі теплопостачання, ми дізнаємось тільки після аукціону.

«Оголошення про проведення аукціону з продажу майна (мережі теплопостачання) КП «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської Ради.

Організатор аукціону: Українська Товарна Біржа «Товарна біржа Українська», код ЄДРПОУ 32988234, місцезнаходження: 69035, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 63, повідомляє про продаж майна (основні засоби), що належать Комунальному підприємству «Міська житлово-технічна інспекція» Нікопольської міської Ради, ідентифікаційний код (ЄДРПОУ 38309555): юридична адреса: 53200, м. Нікополь ,вул. Електрометалургів, 58 А».                                                                                                            

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Реабілітаційне відділення нікопольського терцентру тимчасово припиняє роботу

Читать наступну

В Никополе впервые за несколько лет прогремит рок-концерт

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство