Нікопольська поліція знайшла мертвих душ серед тих, хто голосував за відкликання мера

Нікопольська поліція знайшла мертвих душ серед тих, хто голосував ...

9 жовтня розпочалась 27-ма сесія Нікопольської міської ради. На ній були присутні 32 депутати. На початку сесії хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять почесного громадянина міста, героя соціалістичної праці, директора Нікопольського заводу феросплавів 1980-1995 років, академіка Академії інженерних наук, лауреата Державної премії України та премії Ради міністрів СРСР – Бориса Федоровича Величка.

Викрили злочин

Юрій Сидорук, заступник начальника нікопольського управління поліції, у своїй доповіді перед депутатами зробив гучну заяву. Виявляється, серед проголосувавших за відставку нікопольського мера були, так звані, мертві душі. На сьогодні поліцією відкриті два кримінальні провадження за ст. 358, ч. 4 (підробка документів).

У першому випадку люди, чиї підписи стоять на підписних листах за відставку міського голови, стверджують, що то не їх рук справа, і до них навіть ніхто не звертався із пропозицією щось підписувати, - заявив Юрій Сидорук. - Другий випадок налічує близько трьохсот підписів, які ніби-то поставили люди, що насправді деякий час назад померли. До того ж, ми зробили запит у РАЦС на людей ну дуже похилого віку (наприклад, 1905 р. н.), які також ніби то поставили свої підписи на вищевказаних документах. Наразі чекаємо відповіді та працюємо далі у цьому напрямку».

Відтепер, інсталяція «ILoveNikopol» є комунальним майном

Депутатський корпус надав дозвіл на безоплатне прийняття до комунальної власності інсталяції «I LoveNikopol», яка знаходиться біля міськвиконкому.

Підтримали депутатський запит

В понеділок наші обранці підтримали депутатський запит Тетяни Обиденної. У її запиті йде мова про капітальний ремонт вул. Херсонської.

Надали

  • КП «Міські автомобільні дороги – 1» дозвіл на списання нерухомого майна.
  • Відділу освіти і науки Нікопольської міської ради в постійне користування земельну ділянку для будівництва дошкільного навчального закладу санаторного типу «Дивограй» на мікрорайоні «Трубник – 2»
  • Грошову допомогу мешканцям міста.

Внесли

  1. Зміни та доповнення до Стратегічного плану сталого розвитку м. Нікополя до 2020 р.
  2. Внесли доповнення до Комплексної програми розвитку освіти м. Нікополя на 2016-2018 роки
  3. Внесли зміни та доповнення до переліку об'єктів та заходів, що фінансуватимуться у 2017 р. за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економчної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження по м. Нікополю затвердженого рішенням міської ради від 28.07.2017.

Затвердили

  • Положення про управління комунального майна Нікопольської міської ради
  • Статути комунальних дошкільних та загальноосвітніх закладів.
  • Зміни та доповнення до програми ЖКХ в м. Нікополі на 2017-2019 роки

Марина Щученко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Как в Никополе проверяют счетчики контролеры «ресурсэнерджи»

Читать наступну

Чи має право на податкову знижку фізична особа – підприємець, яка є найманою особою та отримує дохід у формі заробітної плати

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство