Нікопольський відділ поліції тепер спостерігає за містом «онлайн»

Нікопольський відділ поліції тепер спостерігає за містом «онлайн»...

Як відомо, у місті Нікополі впроваджено проект «Прозоре місто», в рамках якого встановлено систему відеонагляду. На даний момент функціонують вже 77 камер відеоспостереження.

Це велика допомога правоохоронцям, бо дозволяє попереджати правопорушення та сприяє оперативному їх розкриттю.

За допомогою встановлених відеокамер з початку поточного року розкрито 6 пограбувань, 12 крадіжок. В минулому році завдяки камерам відеоспостереження розкрито18 крадіжок, 3 розбійні напади, 24 пограбування, які були вчинені у публічних місцях. Це дуже суттєва допомога поліції, оскільки правоохоронці змогли ідентифікувати особу злочинців і притягти до кримінальної відповідальності.

Так, наприклад, в січні надійшло повідомлення від власниці магазину одягу про те, що чоловік, одягнувши на себе нові речі: куртку, двоє спортивних штанів, кросівки, не заплатив за них і втік з магазину. Але його зафіксувала камера відеонагляду, розташована в районі ЦУМу. Правоохоронці встановили особу зловмисника і притягнули його до відповідальності за пограбування.

У лютому поточного року до поліції надійшла заява від 25 річного місцевого мешканця, який повідомив про те, що троє невідомих чоловіків біля під'їзду його будинку, вирвали в нього з рук сумку, в якій були ключі від квартири, документи та гаманець. Вказані особи були зафіксовані камерою відеонагляду, що розташована на перехресті вулиць Шевченко та Некрасова в м. Нікополі. В подальшому правопорушники були затриманні та притягнуті до відповідальності.

У квітні поточного року до поліції надійшло повідомлення про те, що невідома особа проникла до сусідів у квартиру вул. по Шевченко та викрала телевізор. Після перегляду матерілу з камер відеонагляду було помічено невідомого чоловіка, який ніс телевізор в районі залізничного вокзалу. На місце направлено групу реагування патрульної поліції, яка і затримала особу, причетну до вчинення вказаного злочину.

Також співробітниками поліції розкрито ряд інших правопорушень, де після вчинення злочину або скоєння дорожньо-транспортної пригоди особи залишали місце події, але їх було зафіксовано за допомогою камер відео спостереження, що прискорило розкриття злочину та встановлення правопорушників. Осіб, винних у вчинені даних правопорушень притягнуто до відповідальності.

Хочеться відмітити, що великий вклад в реалізацію проекту «Прозоре місто» зробив керівник фірми “Канріт” Сергій Горобченко. Нещодавно, до речі, від доповнив систему відеонагляду великим плазмовим телевізором із діагоналлю 49 дюймів. Наразі телевізор розміщений в черговій частині Нікопольського відділу поліції і дає змогу правоохоронцям спостерігати за публічною безпекою громадян та станом правопорядку у місті.
Правоохоронці постійно моніторять та відстежують місця скоєння вуличних злочинів, роблять аналіз та вносять пропозиції, щодо розміщення нових відеокамер.

Такі новації дуже допомогають поліції в її повсякденній роботі.

Поліція міста вдячна громадянам та підприємцям які долучилися до цього проекту а особливо керівнику ПП «Канріт».

Нікопольський ВП ГУНП в Дніпропетровській області

Джерело http://nikopolnews.net

Читать предыдущую

Нікопольська поліція розшукує родичів літнього чоловіка

Читать следущую

Як мій прадід «воював»

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие