Нікопольських учнів з сімей загиблих в АТО допомогли зібрати до школи місто і область. ФОТО

Нікопольських учнів з сімей загиблих в АТО допомогли зібрати ...

Як матері двох синів, мені дуже знайомі хлоп’ячі сподівання та мрії, пов’язані з татом. Це і повітряний змій у безкрайому просторі, і футбол на спортивному майданчику, і цікаві подорожі, і просто чоловічі секрети. В дівчаток – широка надійна спина, за яку можна заховатися у будь-яку хвилину, з привода і без приводу подарунки та ласощі, а в дорослому віці – червона доріжка залу урочистих подій, по якій ведуть батьки своїх доньок назустріч сімейному щастю.

Ні, не судилося…війна… Одним не судилося поруч продовжувати мандрівку по країні знання, другим – радіти отриманому атестату, третім – разом з мамою і татком навіть розпочати шкільне життя. Тож напередодні першого вересня першокласників Марка Гайдука, Микиту Остроушко, Богдана Ганевича, третьокласників В’ячеслава Москаленко, Катерину Кузнєцову, Ростислава Ковальова, учнів п’ятих, шостих, сьомих класів – Олександра Зубеня, Юлію та Даниїла Гришко, учнів дев’ятих і одинадцятих класів Родіона Асмолова, Дмитра Ківу, Злату та Аліну Ганевич з початком навчального року вітали у святковій залі Палацу урочистих подій.

В родинному колі небайдужих людей діти почули теплі напутні слова і отримали подарунки від благочинного Нікополя та району отця Меркурія, голови асоціації ветеранів АТО Володимира Федорова, заступника міського голови Ольги Коник, депутатів міської ради Тетяни Обиденної і Володимира Плашихіна, керівника громадської організації «За мир» Іллі Федотова, учасника бойових дій в АТО Руслана Кушніра, голови Української правозахисної спілки «Допоможемо дітям України», члена робочої групи Дніпровської облдержадміністрації з питань захисту прав дітей Миколи Кожушко, керівника громадської організації «Допоможемо дітям України» (м. Нікополь) Катерини Ковтюх, її заступника Сергія Землянкіна, волонтера Івана Бабенко та директора Палацу урочистих подій Інни Дніпрової.

Катерина Ковтюх висловила велику подяку депутату облради від партії «Відродження» В.С. Куцину і Т.С.Обиденній, партії «Укроп» Д.О. Бичкову, партії «Батьківщина» А.Ф. Доброродньому, партії БПП «Солідарність» Т.В. Чикову, голові правління «Трубосталь» О.І. Фельдману, заступнику міського голови О.В. Коник, кафе «Восток» В.І. Козорез, голові правління ООО «Ласунка» А.А. Тульчинському, громадській організації «За мир» І. В. Федотову, А.Ю. Санфірову, кафе «Лагуна» В.Б. Бурцеву. Саме вони відгукнулися на прохання організації про допомогу і школярі отримали необхідні речі для навчання та після офіційної частини пригостилися солодощами.

Як би не було прикро, як би не було боляче, але життя продовжується і дитячі душі потребують розваг. Від усього серця присутні аплодували вихованцям клубу бально-спортивного танцю «Грація» Аркадію Ніжегородову та Анастасії Прядко, Дмитру Табакову і Анастасії Брезгіній, танцювальному колективу «Фаворит», талановитій, співочій сім’ї Маханько.

Завдяки мужнім чоловікам, що не шкодуючи свого життя захищають нашу землю від нападників, ми маємо мирне небо над головою, спокійний нічний сон, займаємося улюбленими справами та безтурботно відпочиваємо. Так, на минулому тижні на майданчику перед центральним входом до Палацу відбулося свято «Ми – діти твої, Україно», під час якого лунали запальні мелодії пісень та таночків. А ще на дорослих і маленьких чекали приємні безкоштовні сюрпризи – аквагрим від Наталі Головатенко та фото від студії «CHERRY», діти створювали образ «Красуня україночка» і всі бажаючі брали участь у флешмобі «Створимо прапор України з наших сердець».

Людмила Мищенко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

У Нікополі шукають кандидатів на посаду директора КП «Міське Паркове Господарство»

Читать наступну

Ботулізм дістався Нікопольщини: захворіла дитина

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство