• 18 сентября 2021

На Алеї пам’яті у Дніпрі увічнено покровчан – загиблих воїнів АТО

На Алеї пам’яті у Дніпрі увічнено покровчан – загиблих воїнів ...
Картинка к: На Алеї пам’яті у Дніпрі увічнено покровчан – загиблих воїнів АТО

Імена та фото героїв викарбовано на скляних стелах, що піднялися у сквері поблизу ДніпроОДА. Серед півтисячі захисників суверенітету своєї землі увічнено і покровчан. На відкритті унікального меморіального комплексу була присутня делегація Покрова, очолювана міським головою Олександром Шаповалом.

Матері загиблих солдат Надія Стрілець, Тетяна Ісаєнко разом з міським головою вшанували пам’ять хлопців, які віддали життя за свою країну. Поряд з ними і голова міської спілки воїнів АТО Віталій Солянко та член активу Вікторія Косенко, рідна сестра загиблого Олександра Ісаєнка. Живі квіти, хвилина мовчання й випущені дітьми у небо білі голуби у спомин про всіх воїнів, які виборювали мир.

-Для рідних – це пам’ять і вдячність, і для сотень людей, які прийшли до меморіалу, - наголосив Олександр Шаповал, - починання команди губернатора Валентина Резніченка – це прояв великої поваги до наших захисників. Надзвичайно важливо, що увічнено всіх поіменно, з кожного міста й населеного пункту Дніпропетровщини.

Меморіальний комплекс не має аналогів, як підкреслюють автори, його створено у співавторстві з матерями загиблих героїв, воїнами АТО, громадськістю. Алея - данина пам’яті всім тим, хто прагнув миру і боровся за мир.

Джерело http://city-nikopol.com.ua

Читать предыдущую

Прокуратура нагадує, що крадіжки металевих кришок каналізаційних колодязів – злочинй передбачена кримінальна відповідальність

Читать следущую

Ліцеїсти Покрова – переможці обласного етапу «Стартів надій»

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие