На базі Нікопольського міського еколого-натуралістичного центру пройшов обласний семінар

На базі Нікопольського міського еколого-натуралістичного центру ...

15 червня у Нікопольському міському еколого-натуралістичному центрі було проведено обласний семінар на тему: «Формування соціального аспекту особистості засобами системного підходу до використання ефективних технологій національно-патріотичного виховання в умовах позашкільного навчального закладу».

Учасниками заходу були директори еколого-натуралістичних центрів всієї Дніпропетровської області. Привітала присутніх заступник міського голови Андрія Фісака - Ольга Коник та подякувала педагогам, що навчають нашу молодь цінувати дари природи та своєю науковою діяльність допомагають нам дізнаватися про особливості рідного краю.

У ході зустрічі гості відвідали Нікопольський краєзнавчий музей та національну пам’ятку «Могила кошового отамана Івана Сірка». 

Основні напрямки роботи Нікопольського еко-центру: екологічна освіта та виховання, виявлення талановитої молоді та розвиток їх творчих здібностей і вивчення природи Нікопольщини.

Директор Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичного центру дітей та учнівської молоді Юрій Педан розповів, що робота Нікопольського еко-центру відмічена Почесними грамотами Міністерства науки і освіти України, Київського Національного та Дніпропетровського обласного еколого-натуралістичних центрів.


Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Нікопольці попрощалися зі своїм Героєм…

Читать наступну

Стоп корупції

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство