На нікопольському кладовищі невідомі зрізують квіти з вінків

На нікопольському кладовищі невідомі зрізують квіти з вінків...
Картинка к: На нікопольському кладовищі невідомі зрізують квіти з вінків

Настали поминальні дні, і нікопольці йдуть на кладовище, щоб прибратись на могилках, «провідати» своїх близьких. Іноді до сліз від важкої втрати додаються ще й сльози розпачу через сплюндровані могили…

Любов Топол, дружина померлого нещодавно декана Нікопольского економічного університету Генадія Топола, повідомила про те, що всі квіти з вінків на могилі її чоловіка та доньки зрізані.

Невідомими нелюдами варварським чином зрізано всі квіти з вінків на могилі мого чоловіка і доньки. І ці квіти знову продаються на ринку, але вже в інших вінках.Нема слів, щоб висловити всі почуття, які вирують у душі, але благаю Господа про прощення гріхів тих, хто через свою духовну сліпоту сміє піднімати руки на святу пам’ять померлих. «Прости їм, Господи, бо не відають, що творять… », - пише жінка у ФБ.

А між тим, і екологи, і церква закликають громадян не купляти пластикових вінків, бо від них – багато шкоди природі. Краще йти до померлих з молитвою та живими квітами. Крім того, придбавши на ринку вінок, ми не можемо бути впевнені, що він – не з чужої могили.

Джерело https://nikopolnews.net

Читати попередню

Жуткий пожар в Никополе: Убегали, в чем были

Читать наступну

В Никополе провели «диагностику» дорог

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство