На Нікопольському заводі феросплавів відкрили новий природоохоронний об’єкт

На Нікопольському заводі феросплавів відкрили новий природоохоронний ...
Картинка к: На Нікопольському заводі феросплавів відкрили новий природоохоронний об’єкт

23-го грудня на Нікопольському заводі феросплавів відкрили сучасну високоефективну систему газоочистки в рукавних фільтрах агломераційного цеху.

На цьому урочистому заході був присутній Нікопольський міський голова Андрій Фісак, генеральний директор ПАТ «НЗФ», депутат обласної ради Володимир Куцін, Тетяна Мороз - помічник народного депутата України Андрія Шипка, Руслан Стрілець - директор департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської облдержадміністрації, депутати міської ради, власне працівники заводу та інші.

У своєму вступному слові Володимир Куцін зазначив, що нова система газоочистки – це дуже важливий об’єкт не тільки для заводу, а й для всіх нікопольців та жителів нашого регіону. З його допомогою очищується повітря від шкідливих забруднюючих речовин. Механізм нового об’єкту повністю відповідає всім сучасним світовим вимогам та стандартам, тому навіть перевиконує норми очистки повітря.

Андрій Фісак підкреслив, що НЗФ є головним стратегічним партнером міста. Тому підтвердження – відкриття цього об’єкту, за допомогою якого в Нікополі дійсно покращиться екологічна ситуація. Також подякував працівникам заводу за цінний внесок у життєдіяльність міста.

Будівництво цього природоохоронного об’єкту продовжувалось протягом 2012-2015 років. Вартість всього проекту склала 162 мільйони гривень. Його потужність – 750 тисяч куб. метрів за годину очистки технологічних газів. Завдяки його роботі на 261 тонну на рік скоротяться викиди твердих забруднюючих речовин, у тому числі марганцю – на 83,1 тонну на рік.

Руслан Стрілець розповів, що газоочисну систему було збудовано в рамках «Програми покращення екологічного стану Дніпропетровської області за рахунок зменшення забруднення навколишнього середовища основними підприємствами-забруднювачами на 2007-2015 роки». Також зазначив, що 87,5 % забруднення Дніпропетровщини – це техногенні викиди 25-ти основних промислових підприємств. Тому ці об’єкти повинні реалізовувати проекти по покращенню екологічного стану регіону. А Нікопольський завод феросплавів один з небагатьох, який у повній мірі виконує свої зобов’язання.

Протягом заходу нагородами та цінними подарунками різного рівня були удостоєні 13 працівників НЗФ, які доклали максимум зусиль для того, щоб нова система газоочистки ефективно запрацювала.

Протягом заходу почесним гостям провели екскурсію, під час якої вони на власні очі побачили механізм роботи сучасної газоочисної системи.

Закінчилось відкриття запуском нового природоохоронного об’єкту, який символізував його повноцінне введення в експлуатацію.

Джерело: http://portal.nikopol.net/

Читать предыдущую

Відкрили першу в Нікополі поліцейську дільницю

Читать следущую

Міський голова провів особистий прийом громадян

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие