На шлях виправлення не став, та знову опинився за гратами

На шлях виправлення не став, та знову опинився за гратами

Нікопольською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно 31-річного чоловіка за вчинення злочинів, передбачених ч. 2 ст. 187, ч. 2 ст. 121 КК України (напад з метою заволодіння чужим майном, поєднаний з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу та умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть потерпілого).

Встановлено, що в грудні 2014 року чоловік, який раніше відбував покарання за вчинення розбійного нападу, перебував в одній із квартир в м. Нікополь, дістав з карману куртки металевий ключ, який потерпіла сприйняла як ніж, та погрожував спричиненням їй тілесних ушкоджень та вбивством. Після чого, викрав з вказаної квартири побутові речі, чим спричинив потерпілій матеріального збитку на суму більше 2 тис. грн.

Крім того, в жовтні 2016 року, перебуваючи в квартирі з потерпілим, де на грунті неприязних відносин виникла сварка, яка переросла в бійку. У ході якої зловмисник взяв дерев’яну палицю та наніс численні удари по всьому тілу потерпілому. Від отриманих тілесних ушкоджень потерпілий помер.

Прокурором забезпечено підтримання державного обвинувачення в суді та доведено вину чоловіка в повному обсязі.
Суд, врахувавши позицію державного обвинувача, призначив зловмиснику покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна.
 
Прокурор Нікопольської місцевої прокуратури В. Жур

Джерело http://ntm.net.ua

Читати попередню

Будущих абитуриентов ждут изменения

Читать наступну

Кто-то свыше помогает создавать композиции и дарить радость. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство