На велопробізі у Нікополі зібрано більше ста підписів за велодоріжки

На велопробізі у Нікополі зібрано більше ста підписів за велодоріжки...

Ми вже нердноразово писали про необхідність організації у Нікополі велосипедних доріжок. Ще раз я пересвідчилася у цьому на велопробізі, ініційованому «ІНТЕРПАЙП-Ніко Тьюб» 24 вересня, до Дня нашого міста.

Під час цієї масштабної акції (у ній взяло участь біля півтисячі велосипедистів) ми продовжили збирати підписи за будівництво у Нікополі велодоріжок (розпочали на велозмаганнях 26 серпня).

Учасники пробігу із задоволенням розписувалися, дізнавшись про мету ініціативи.

Зустріла я серед інших і Юрія Сокола, застуника нікопольського міського голови. Побачивши підписний лист, він як урядовець підтвердив, що така необхідність існує, і що процес реалізації ідеї вже запущений. Докладніше про це можна прочитати тут.

Загалом на велопробізі вдалося зібрати трохи більше ста підписів. Наразі активно сприяють втіленню у життя проекту велодоріжок у Нікополі Юрій Бабінін (голова Союзу «Гражданський дозор»), вело-клуб ”Nikopol LIFE” та редакція «Говорящего Нікополя».

Збір підписів продовжується. Велодоріжки ще більше сприятимуть розвитку такого екологічного транспорту як велосипед та зроблять рух на нікопольских дорогах безпечнішим для всіх його учасників, враховуючи пішоходів.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

В Никополе орудуют мошенники всеукраинского масштаба

Читать наступну

У Нікополі дільничні вилучили пістолет у місцевого мешканця

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство