На вулиці Херсонській розпочато ремонт проїжджої частини. ВІДЕО

На вулиці Херсонській розпочато ремонт проїжджої частини. ВІДЕО...
Картинка к: На вулиці Херсонській розпочато ремонт проїжджої частини. ВІДЕО

В понеділок, 1 жовтня, на ділянці проїжджої частини по вулиці Херсонській розпочато ремонтні роботи. Наразі проводять фрезерування.

Нагадаємо, що замовником капітального ремонту дороги по вулиці Херсонській є департамент житлово-комунального господарства Дніпропетровської облдержадміністрації і влада Нікополя не має змоги впливати на строки його проведення.

Сума на капітальний ремонт складає 70 мільйонів гривень. З міського бюджету за програмою співфінансування виділено 8 мільйонів гривень. Що буде зроблено на ці кошти?

– Ця ділянка, де є зливова каналізація, буде повністю відфрезерована, зроблено основу дороги, встановлені нові бордюри, проведена підсипка, вирівнювання та заасфальтований верхній шар дороги, – коментує начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального господарства Нікопольської міської ради Всеволод Зінченко. – Тобто повністю відремонтована. Якщо на жовтневій сесії облради будуть виділені кошти, ремонт проїжджої частини по вулиці Херсонській буде продовжений. За затвердженим проектом планується відремонтувати ділянку дороги від вулиці Соборної до вулиці Добролюбова.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Міський голова презентував книгу «Почесні громадяни міста Нікополя»

Читать наступну

В Нікополі практикують нові методи пошуку роботи для безробітних

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство