Надзвичайна ситуація на газовій магістралі Марганця

Надзвичайна ситуація на газовій магістралі Марганця

17 квітня невідомою особою була перекрита газова засувка в колодязі № 9 по вул. Промисловій у Марганці, в наслідок чого припинено газопостачання до 3,5 тис. абонентів газового господарства.

З цього приводу міський голова Олена Жадько скликала позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

В ході засідання вона зазначила, що Марганецьким відділенням поліції та місцевим підрозділом газового господарства має бути проведений ретельний аналіз причин виникнення несанкціонованого доступу невідомих осіб до газового обладнання та вжито відповідних заходів щодо недопущення подібного надалі. А також необхідно терміново відновити газопостачання будинків.

На даний момент тривають роботи в приватному секторі, де працівники газового господарства проводять повне перекриття газових приборів на території подвір’їв марганчан. Проте мешканці ще 120 будинків не допустили фахівців до своїх садиб.

Влада акцентує увагу марганчан на тому, що терміни поновлення газопостачання залежать від надання вільного доступу до газового обладнання в будинках приватного сектора, а також наявності інформації від мешканців багатоповерхових будинків про відключення газових приладів.

Джерело http://nikopolnews.net

Читать предыдущую

В Никополе упали деревья и авторитет активистов в глазах чиновника

Читать следущую

Работа Дворца торжественных событий протекает по новому руслу

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие