Найбільший парк Покрова з пустки перетвориться на міський центр відпочинку. ФОТО

Найбільший парк Покрова з пустки перетвориться на міський центр ...
Картинка к: Найбільший парк Покрова з пустки перетвориться на міський центр відпочинку. ФОТО

У Покрові Дніпропетровської області закінчується відновлення парку, який носить ім’я відомого археолога Бориса Мозолевського. Після тривалого запустіння парк знову збирає тисячі городян та гостей міста, повідомив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Реконструйований центральний парк Покрова стане не тільки безпечною й комфортною зоною відпочинку, а й культурно-розважальним центром. Ми реалізуємо подібні проекти згідно одного з актуальних завдань Президента Петра Порошенка – покращення життя людей, особливо, у малих населених пунктах» ,– наголосив Валентин Резніченко.

Колись міський парк ім. Мозолевського був найулюбленішим місцем відпочинку мешканців Покрову. Але більше 20 років тому 8,5 гектарів парку перетворилися на пустку зі славою «небезпечної зони».

«Скільки не піднімалося питання про реконструкцію парку, з мертвої точки воно не зрушувалося. У 2016-му ми розробили проект та подали його на розгляд до ДніпроОДА. Завдяки підтримці команди Валентина Резніченка нам вдалося втілили нашу ідею в життя», – розказав міський голова Покрова Олександр Шаповал.

У парку вже проклали пішохідні доріжки, облаштували роледром, дитячий та спортивний майданчики, відновили освітлення, комунікації та провели автоматичну систему поливу.

«Нещодавно на цьому місці височів справжнісінький ліс. Аби перетворити запустілу територію на комфортну зону відпочинку, зробили багато. В результаті парк вийшов красивий», – зізнався заступник директора підрядної організації Сергій Нестеренко.

Аби осучаснити парк, робітники обрізали аварійні дерева та видалили сухостій. Тепер там ростимуть молоді дерева — цьогоріч уже висадили півсотні кленів.

«Я сюди приходив, коли ще був хлопчиною. Тут були атракціони, гірка. Потім все прийшло в занепад, хіба що крокодили не ходили, – пригадує чоловік. – За останній рік парк змінився, його не впізнати. Онукам є, де відпочити, покататися на роликах та велосипеді. Гарний спортмайданчик – можна й самому позайматися».

«Газон у рулонах – це дворічна трава, яка укладається на підготовлену площину. Газон приживається швидко й уже за тиждень на ньому можна відпочивати. Це найшвидший спосіб перетворити занедбану ділянку землі на доглянуту. Головна умова – поливати та стригти таку траву», – зазначив підрядник Олександр Теплов.

Центральний парк Покрова прикрасить фонтан у вигляді кульбаби – його планують запустити у 2018-му.

Джерело http://vesti.dp.ua

Читати попередню

Нікополь долучився до Ініціативи ЄС «Мери за Економічне Зростання»

Читать наступну

Відкриття щорічного симпозіуму «СКІФІЯ, СКІФ та Я»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство