Найкращі торти випікає марганчанка!

Найкращі торти випікає марганчанка!
Картинка к: Найкращі торти випікає марганчанка!

У квітні в Нікополі відбувся регіональний конкурс кондитерської майстерності «Чарівні смаколики», в якому перемогу здобула марганчанка Анна Пафнутьєва. Наша землячка стала кращою в номінації «Торт», підкоривши журі своїм творінням «Барви України».

Анна власноруч виготовила та майстерно оформила смачний ванільно-шоколадно-банановий торт, який припав до смаку навіть досвідченим кулінарам. Як розповіла Анна, випічка завжди її захоплювала по-особливому. Готувати торти, тістечка, пончики, кекси чи навіть просто млинці господиня готова хоч щодня. Не зважаючи на те, що Аня здобула серйозний фах еколога, їй до душі кондитерська справа, яка й стала її основним заняттям.

Рецепт бісквітного торта, який став переможцем на фестивалі, вона придумала декілька років тому до дня народження сина. Тільки тоді він мав інше оформлення. Для конкурсу Анна прикрасила торт яскравими квітами, котрими так багата Україна.

Організатори заходу достойно оцінили роботу марганчани та запросили талановитого кулінара на наступний подібний захід. Бажаємо Анні Пафнутьєвій подальших успіхів і цікавих творчих знахідок в улюбленій справі.

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

Никопольских мастеров декоративно-прикладного искусства приглашают на ярмарки

Читать наступну

Команда черлідерів з Нікополя здобула перше місце на Всеукраїнському фестивалі

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство