Наш спортсмен їде на Олімпіаду-2018

Наш спортсмен їде на Олімпіаду-2018
Картинка к: Наш спортсмен їде на Олімпіаду-2018

Мережею пройшла інформація, що Україна на Олімпіаді-2018 вперше буде брати участь у такому виді спорту як скелетон. І, як виявилося, представляти нашу державу у ньому буде нікополець! 19-річний Владислав Гераскевич.

Це вихованець спортивного клубу «Електрометалург». Ми знаємо, що в СК готують сильних спортсменів, і олімпійських призерів у тому числі. Але, пробачте, де Нікополь, а де скелетон? Це зимовий вид спорту, який для тренувань потребує серйозного спеціального обладнання. Де у нашому місті ви знайдете крижані жолоби, по яким би на санях без кермового управління спускався наш молодий олімпієць?

Виявилося, що тренується Владислав не вдома. Як повідомило представництво СК «Електрометалург», тренувальна база Гераскевича знаходиться у м. Сігулда (Латвія). Також він періодично бере участь в учбово-тренувальних зборах, які проводяться теж за кордоном. У цьому сезоні Владислав брав участь у шести етапах Кубку світу, а також в одному етапі Інтернаціонального кубку. У сумі Гераскевич набрав 379 балів та посів 46-е місце у світовому рейтинзі скелетоністів.

Нікопольський СК «Електрометалург» вже декілька років підтримує талановитого спортсмена. І ось, ми бачимо результат плідної співпраці. Нікопольський скелетоніст - єдиний в Україні, хто отримав ліцензію (одну з тридцяти на світ) та виборов можливість представляти нашу державу на Олімпіаді у Південній Кореї. Це перемога для українського скелетону. Його представники ще ніколи не брали участь в Олімпійських іграх.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

В Никополе на автобусной остановке умер мужчина

Читать наступну

Рідні… Випадок у ветлікарні в Нікополі

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство