Навіщо депутати міської ради вирішили придбати нежитлову будівлю

Навіщо депутати міської ради вирішили придбати нежитлову будівлю...
Картинка к: Навіщо депутати міської ради вирішили придбати нежитлову будівлю

На пленарному засіданні п’ятдесят першої позачергової сесії міської ради VІІ скликання одним з питань, що розглядалися, було придбання нежитлового приміщення по проспекту Трубників, 87 А. Рішення депутатів Нікопольської міської ради щодо цієї покупки було неоднозначним, але більшістю голосів воно було прийняте.

Таке рішення депутатів викликало бурхливе обговорення серед мешканців нашого міста. Можливо тому, що не всі знають, що саме планується розмістити в цій будівлі.

Нежитлове приміщення, де колись розташовувався Нікопольський факультет Національного університету «Одеська юридична академія», знаходиться на одній з центральних вулиць міста, доїхати до нього можна майже на будь-якому автобусі. Корисної площі достатньо. Звичайно, приміщення потребує певного ремонту, проте, загалом, стан будівлі задовільний. То ж що планується тут розмістити?

Частину приміщення будуть використовувати для проведення соціально-культурних заходів формальної та неформальної освіти різних груп дорослого населення Нікополя в рамках реалізації міської програми «Освіта дорослих в місті Нікополі на 2019-2021 роки».

Ось що зазначила з цього приводу начальник управління гуманітарної політики Таїсія Мамонтова.

– У світі зараз набирає обертів концепція міст, що навчаються.Нікополь – є другим містом в України, що включено до Глобальної мережі ЮНЕСКО як місто, що навчається крізь віки, – розповідає начальник управління гуманітарної політики Таїсія Мамонтова. – Нікопольська міська рада затвердила програму «Освіта дорослих», головною метою якої є забезпечення дорослому населенню вільного доступу до освіти упродовж життя. В рамках програми діють художня майстерні, гончарна майстерня, студія «Креативні ручки», гра на музичних інструментах, вокальна етностудія, танцювальна школа та театральна майстерня. Важливим напрямком є робота студії «Ти зможеш» з батьками, що виховують дітей з обмеженими функціональними можливостями, які не відвідують жодного навчального закладу.Протягом 2018 року освітніми програмами для дорослих охоплено 1020 нікопольців. Отримавши можливість стаціонарно розмістити усі діючі студії в одному приміщені ми матимемо можливість створення належних умов для розвитку освітнього простору, де кожен зможе знайти для себе доступну освітню пропозицію.

Також обговорюється варіант розміщення в придбаній будівлі по проспекту Трубників кружків науково-технічного направлення, таких як робототехніка та програмування, сучасних лабораторій хімії, фізики та біології, де учні могли б створювати власні наукові проекти.

Крім того, в цій будівлі розміститься Центр надання адміністративних послуг, який зараз знаходиться за адресою вулиця Електрометалургів, 3. Саме сюди звертаються громадяни для оформлення паспорту та документу для виїзду за кордон, реєстрації місця проживання, вирішення питань щодо нерухомого майна та землеустрою, розміщення та регулювання зовнішньої реклами, роботи закладів торгівлі та багато іншого.

Отже робота Центру надання адміністративних послуг вкрай необхідна. А ось умови для очікування та отримання послуг далекі від зручних.

– На сьогодні ЦНАП надає 123 адміністративних послуг, їх кількість постійно зростає, – говоритьзаступник начальника управління – начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг м.Нікополя»Ірина Харченко. – В день до Центру звертається більше 200 громадян. Але Центр надання адміністративних послуг розміщений на цокольному поверсі будівлі Нікопольської міської ради. В приміщенні недостатньо вільного місця для щоденного прийому великої кількості відвідувачів та одержувачів адміністративних послуг. Майже повністю відсутня зона очікування, а в зоні обслуговування неможливо розмістити достатню кількість адміністраторів для надання в одному приміщенні всього спектру послуг.Тому є велика потреба в окремому приміщенні для сучасного Центру, де були б створені зручні умови для прийому суб’єктів звернень та роботи адміністраторів.

Поки що для створення більш комфортних умов в приміщенні ЦНАПу найближчим часом планується встановити кондиціонер.

Отже придбання нежитлового приміщення по проспекту Трубників, 87 А дасть змогу вирішити одразу декілька проблем. А головне – забезпечить комфортні умови для нікопольців.

Джерело: Прес-служба Нікопольської місткої ради

Читати попередню

В Никополе мужчина три месяца обманывал социальную службу

Читать наступну

В Нікополі відбулися спортивні заходи в пам'ять загиблих воїнів

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство