Не згодні з сумою в платіжці за світло? YASNO розповідає, що робити

Не згодні з сумою в платіжці за світло? YASNO розповідає, що робити...
Картинка к: Не згодні з сумою в платіжці за світло? YASNO розповідає, що робити

Жителі Дніпропетровщини щомісяця отримують платіжки за світло від постачальника електроенергії та енергоефективних рішень YASNO. Якщо у клієнта є питання щодо точності вказаних у платіжці спожитих кіловат-годин, звертатися треба до оператора системи розподілу (ОСР), до мереж якого підключений будинок.

Постачальник YASNO розраховує клієнтам суму до сплати на основі обсягів споживання електроенергії за місяць. Дані щодо спожитих кіловат-годин по кожному клієнту постачальник отримує від операторів системи розподілу (ОСР):

· «ДТЕК Дніпровські електромережі»,

· ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» («ЦЕК»),

· «Укрзалізниця».

Показання лічильника у рахунку можуть відрізнятися від особисто переданих клієнтом у випадках, коли контролери ОСР зафіксували інші дані. Саме зняті ними показання є пріоритетними при розрахунках. ОСР зобов’язаний проводити контрольний огляд лічильників не рідше одного разу на 6 місяців відповідно до Правил роздрібного ринку електроенергії.

Якщо клієнт не передавав показання, сума до сплати визначається за середньодобовим споживанням.

Нагадаємо, жителям Дніпропетровщини необхідно фіксувати дані приладу обліку щомісяця 1 числа та передавати до 5 числа. Клієнтам «ЦЕК» та «Укрзалізниці» потрібно повідомляти дані безпосередньо цим операторам системи розподілу. Жителі області, що підключені до мереж «ДТЕК Дніпровські електромережі», можуть надати свої показання або цьому ОСР, або постачальнику YASNO у Дніпропетровській області.

З приводу відповідності тарифів, зарахування оплат, наявності у платіжці заборгованості чи переплати потрібно звертатися до електропостачальника YASNO у Дніпропетровській області. Клієнти можуть вирішити ці питання дистанційно навіть зі свого смартфону.

«Для нас важливо, щоб у разі необхідності кожен клієнт отримав оперативну та вичерпну інформацію по своєму рахунку за електроенергію. Сьогодні жителям Дніпропетровщини вже не потрібно нікуди йти, адже проконсультуватися з постачальником можна не виходячи з дому: через Особистий кабінет, сторінку Facebook чи за телефоном контакт-центру», – сказав директор YASNO у Дніпропетровський області Юрій Федько.

Источник: http://ntm.net.ua/

Читати попередню

«Почемуне звонишь мне, сынок?». А в ответ тишина. Он вчера не вернулся из ада…

Читать наступну

С 1 марта никопольчан ожидают новшества по вывозу мусора

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство