НЕФКО виділить кошти для фінансування заходів енергоефективності в Нікополі

НЕФКО виділить кошти для фінансування заходів енергоефективності ...

1 серпня у конференційному залі міської ради відбулося спільне засідання представників виконкому та компаній НЕФКО(Фінляндія) і IC Consulenten ( Австрія) під головуванням заступника міського голови Андрія Фісака – Ольги Коник. Досягнуто домовленості, що Нікополь співпрацюватиме з Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією (НЕФКО) у напрямку енергоефективності.

Загалом, енергозбереження та енергоефективність є одним з пріоритетних напрямків розвитку нашого міста. Місцева влада вже підтримала впровадження у Нікополі спільного Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Завдяки чому наше місто протягом трьох років ( з 2015 по 2017 рік) отримує кошти на капітальний та поточний ремонти, термомодернізацію і підвищення енергоефективності будинків ОСББ. Вже близько десяти будинків при фінансуванні ЄС ПРООН замінили вікна та двері у під’їздах, або провели утеплення фасадів.

Ще одним з напрямків спільної роботи місцевої влади з проектом ЄС ПРООН стало проведення заходів з енергоефективності в дитячих садках.

Були відремонтовані дошкільні заклади: № 29 «Райдуга» ( вул. Патріотів України, 144-в) та № 42 «Малятко» (вул. Надьожкіна, 2). 

Фінансуватиме заходи енергозбереження будівель дитячих дошкільних закладів і НЕФКО. Співпраця з компанією була ініційована міським головою Андрієм Фісаком і наразі перебуває на стадії створення бізнес-плану та підготовки енергоаудиту. Звичайно, це довгий та кропіткий процес, але в результаті місто зможе зекономити значну суму бюджетних коштів.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

І знову підкорено спортивний Олімп

Читать наступну

В Никополе вандалы раскурочили кладбище

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство