Необхідно провести реконструкцію діючих очисних споруд

Необхідно провести реконструкцію діючих очисних споруд
Картинка к: Необхідно провести реконструкцію діючих очисних споруд

17 серпня під головуванням заступника міського голови Світлани Загрудної на території каналізаційних очисних споруд КП «Нікопольське ВУВКГ» відбулося виїзне чергове засідання робочої групи з розроблення міської Програми «Екологія 2018-2022». У засіданні взяли участь голова постійної комісії міської ради з охорони навколишнього природного середовища Сергій Піддубний, депутат міської ради Валентина Шулім, голова спілки «Громадський дозор» Юрій Бабанін, відділ екології міської ради, в.о. начальника КП «НВУВКГ» Юрій Великий та представники структурних підрозділів міськводоканалу.

На засіданні обговорювалися питання пов'язані з експлуатацією каналізаційних очисних споруд. Було зазначено, що капітальний ремонт технологічних об'єктів в останнє проводився у 2006 році. Є нагальна необхідність у проведенні реконструкції діючих очисних споруд з метою забезпечення нормативних показників очищення скидів в Каховське водосховище, ліквідації неприємних запахів від їх експлуатації, вирішення питання утилізації мулових осадів та енергозбереження. Також наголошено у необхідності залучення до проектування профільні спеціалізовані компанії. Попередня оцінка щодо необхідних обсягів фінансування реконструкції КОС складає майже 100,0 млн.грн., такі обсяги фінансування неможливо реалізувати лише з міського бюджету, необхідно залучати кошти з державного та обласного бюджетів.

КП «НВУВКГ» опрацює отримані рекомендації та зауваження та надасть необхідні пропозиції для включення заходів до проекту міської Програми «Екологія 2018-2022».

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Побороть коррупцию или возглавить?

Читать наступну

В Никополе на старой площадке произошел серьезный пожар

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство