Незалежний провайдер енергії ETG: краща вартість газу для підприємств

Незалежний провайдер енергії ETG: краща вартість газу для підприємств...
Картинка к: Незалежний провайдер енергії ETG: краща вартість газу для підприємств

Монополія в будь-яких галузях стримує розвиток підприємництва. На енергетичному ринку таке становище неприпустиме. Конкурента вартість газу для підприємств дозволяє підвищити рентабельність бізнесу. Завдяки реформам, що розпочалися в 2015 році, ситуація змінюється в позитивному напрямку. Сьогодні підприємці мають можливість обирати постачальника газу. Бажаєте знайти найвигідніші умови співпраці?

ETG: вигідна вартість газу для підприємств і комплексні переваги

Незалежний провайдер пропонує фізичним та юридичним особам сучасний сервіс. Компанія працює прозоро. Вас цікавить поточна ціна природного газу? Вона відображається на сайті ETG. Вартість можна порівняти з пропозиціями компанії "Газ збут". Онлайн-калькулятор дозволяє за кілька секунд розрахувати економію в залежності від необхідних об'ємів закупівлі газу.

Вибір на користь ETG забезпечить вашому підприємству комплексні переваги:

  • мережа представництв у всіх регіонах України;
  • вартість кубометра на заявлений об'єм залишається незмінною впродовж місяця;
  • клієнти отримують можливість обирати зручний для себе графік оплати рахунків;
  • супровід персонального менеджера. Запровадження нових законів та порядку закупівлі газу підприємствами може викликати багато запитань. Допомога кваліфікованого консультанта дозволяє уникнути помилок і обирати найвигідніші варіанти.

Для початку співпраці необхідно лише звернутись до найближчого регіонального представництва ETG (контактні дані та адресу можна дізнатися на сайті) та укласти договір.

Зручні інструменти купівлі газу для підприємств

Незалежний провайдер пропонує послуги у відповідності до міжнародних стандартів. Тут можна купити газ онлайн з мінімальними витратами часу. Кожен з клієнтів реєструється на сайті ETG і отримує особистий кабінет з повним функціоналом:

  • цілодобовий доступ 7 днів на тиждень;
  • самостійне керування рахунками;
  • можливість коригувати ліміти, додавати фактичні дані споживання газу, завантажувати технічні акти по всіх точках підключення.

До послуг користувачів комплексна інформаційна та технічна підтримка. ETG використовує сучасне програмне забезпечення і надійні протоколи безпеки. Всі конфіденційні дані клієнтів надійно захищені.

Скористайтеся цією пропозицією. Співпраця з незалежним провайдером ETG забезпечить вашому підприємству можливість купувати природний газ за кращою ціною, вагомі конкурентні переваги і гарантоване підвищення рентабельності.

Читати попередню

Создание сайтов: как избежать лишних затрат и ошибок

Читать наступну

Как начать успешный бизнес на финансовом рынке

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство