Нікополь отримав від міжнародних партнерів самоскид з краном

Нікополь отримав від міжнародних партнерів самоскид з краном...
Картинка к: Нікополь отримав від міжнародних партнерів самоскид з краном

Постійна та плідна співпраця міської влади Нікополя з міжнародними організаціями дає гарні результати. У рамках Проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка реформи децентралізації в Україні/ Програма для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку (UDU/U-LEAD з Європою: фаза ІІ)», що фінансується Європейським Союзом та Урядом Федеративної Республіки Німеччина через Федеральне Міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), який реалізується німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ в Україні, наше місто отримало самоскид з краном.

Завдяки невеликому розміру самоскид можна використовувати в місцях з обмеженим маневруванням, його вантажопідйомність 10 тонн. Цю багатофункціональну техніку нікопольські комунальники зможуть залучати й для ліквідації наслідків ворожих обстрілів, від яких потерпає Нікополь кожного дня.

Ми дуже вдячні всій команді Програми «U- LEAD з Європою» і особливо Регіональному офісу Програми «U- LEAD з Європою» у Дніпропетровської області за таку вчасну допомогу у важкий воєнний час.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

8 з 10 опитаних нікопольців позитивно ставляться до появи електронної приймальні в місті

Читать наступну

У Нікополі презентували «Е-приймальню Нікопольської міської ради»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство