Нікополь прийняв участь у міжнародному фестивалі «Чонобильські мотиви»

Нікополь прийняв участь у міжнародному фестивалі «Чонобильські ...

9 грудня у Дніпрі закінчився дводенний Міжнародний фестиваль «Чонобильські мотиви». Фестиваль присвячений - подвигу ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС проводиться вже 11 років поспіль і 5 з них м. Нікополь є його традиційним учасником.

Цього року делегація з нашого міста була чи найчисленнішою. Під час гала-концерту провели нагородження переможців у різних номінаціях, нікопольці також були в числі призерів. Малюнок вихованки художньої студії КП БДЮТ Олени Міщенко став достойним для першого місця в номінації «Чорнобильська палітра», а юні актори зі зразкової театральної студії «Дебют» отримали диплом ІІІ ступеню приголомшивши усіх присутніх своєю виставою «Роковий квітень».

Поки тривав фестиваль у холі Дніпропетровської академії музики ім. М. Глінки нікопольські майстрині з КЗ «Нікопольська централізована бібліотечна система» дивували усіх «рук золотих своїх» творіннями.

Участь нашої делегації в такому престижному фестивалі стала можлива завдяки тісній співпраці ГО «Союз Чорнобиль» та її голові Миколі Патейчуку і міській владі на чолі із заступником міського голови Ольгою Коник.
Нікополь прийняв участь у міжнародному фестивалі «Чонобильські мотиви»

Шана ліквідаторам, здоров’я та щастя вам на многії літа!

Ірина Хвалько

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

Підкорили нові музичні вершини

Читать наступну

У Нікополі відбувся благодійний ярмарок. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство